ŞL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:1 | Zalgiris Vilnius 2-2 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | S Sport Plus - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:1 | Zalgiris Vilnius 2-2 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | S Sport Plus

bu tarz maçlar "resmi" hazırlık maçıdır bir nevi.

rakip takım 20 gol yiyip elense kimsenin umrunda olmaz. ancak favori takım istim üzerindedir ve pahalı kadrosu ile yenmek zorundadır.

sezon başıdır, ideal kadron ile oynamazsın (ki bu maçın onbiri ile gs ideal onbiri arasında en az 5 oyuncu değişecektir), sadece sonuç almak iyidir böyle maçlarda.

gs'ın cl son 8 oynadığı sene st gallen ile 2-2- ile başlamıştı bunlar olur. bu maç 2-5 falan bitebilirdi.

bu turu geçtik. fakat sonraki turlar için artık icardi/bakambu st hattımız kadroda olmalı.

1. Kapanan takımlara karşı 4 tane sprinter adam ile oynanmiyacağını gördük (Kerem, Zaniolo, Yunus, Barış).
2. Kerem'den kesinlikle 10 numara olmaz.
3. Kerem, Barış, Yunus ve Berkan kapanan takımlara karşı aynı anda oynamaz.
4. Nelson inanılmaz rezalet oynadı. Gitmek istiyorsa gitsin, böyle daha fazla zarar veriyor.
5. Kapanan takımlara karşı Zaniolo ve Barış santrofor oynamaz. Net bir forvet ile çıkmamız lazım.

Zalgiris çok iyi kapandı. Adamlar ligde 29. maçına çıkmış, yani bayadır oynuyorlar. Biz ise hazır değiliz.

İstanbul'da rahat eleriz. Sıkıntı yok! Yangına vermeyin ortalığı.

Maç sonu Boey'in o görüntüsü temsili olarak Galatasaray camiasını yansıtıyor. Ah Nelsson ah kafan nerede birader senin, ya topla şu kafayı adam gibi oyna yada artık bırak git. Yunus'a da diyecek söz bulamıyorum. Bu maçta bari göster kendini artık kardeşim. Yeteneklisin biliyoruz ama niye bilmiyorum bir türlü olmuyor. Acil toparlanmamız ve nasıl olsa eleriz kafasından çıkmamız lazım. Bu beraberlik bize ders olsun.

Bahsettiğim maç için açık şekilde özeleştirisini de yaptı zaten. İşi birçokları gibi ego meselesine dökmemesini takdir etmek lazım ama bu gidişattan emin olamama dolayısıyla geç kalma hali devam ediyor; erken davranmaya kalksa, bu defa da hatalı karar verecek belki?..Kusursuz insan yoktur...
O sırada neler düşünüyor bilemiyoruz tabi. Oyuna müdahale edip ters tepmesi hiç müdahale etmemesinden daha fena olabilir hocalar için. Süreklilik arz etmediği için krize girmiyoruz. Hatta kötü bir maç sonrası dönüşlerimiz genelde daha güzel oluyor.

Ne güzel öne geçmişsin ne diye uzatmalarda bile hala hurra saldırıyorsun, 2-1 bitse maç adamların hiçbir şekilde inancı olmayacaktı. Sen adamlara motivasyon veriyorsun resmen 2. maç için.

Bos yapiyorsunuz

Yazmayalim diyoruz da sacmalik ötesi yorumlar var

Adamlar 5 atarmis gecin bunlari onlarin geldigi pozisyon bizimkiler neydi ozaman

Baris’in ilk yari kacirdigi
Oliviera’nin 4. Dakika da sutu kaleci cikardi
Yunus’un direkten dönen topu
Zaniolo’nun ilk yari 2 pozisyonu

Ikinci yari devam sayabilirim isterseniz

Rakip ne kadar pozisyon bulduysa biz onlardan daha fazla bulduk

Macin hakki söyleydi böyleydi gecin bunlari

Bu takim sizin gibilere ragmen sampiyonlar ligine kalacak sizde tukurdugunuzu yalarsiniz artik

Orta sahada berkan varsa o takım çöker

Arao-ismail karşıda da bu sene izleyin ve görün 👍

Cl de de abdül yakar bizi net

Kesinlikle Ş.Ligine kalamayacağız...
Ben 42 yaşındayım ve 7 yaşından beri Galatasaraylıyım. Siz ufaklıklar daha piyasada yokken ben siyah beyaz tvden Real Milan maçları izliyordum. Hayatım boyunca öyle maçları öyle skorları tahmin ettim ki şaşarsın! Ş.Ligi'ne kalamadığımızda ağlama sakın! Çünkü bu sene başımıza gelecek olan bu malesef!

Ben 42 yaşındayım ve 7 yaşından beri Galatasaraylıyım. Siz ufaklıklar daha piyasada yokken ben siyah beyaz tvden Real Milan maçları izliyordum. Hayatım boyunca öyle maçları öyle skorları tahmin ettim ki şaşarsın! Ş.Ligi'ne kalamadığımızda ağlama sakın! Çünkü bu sene başımıza gelecek olan bu malesef!
Hangi senelerdi real milan maclari?

Abi kusura bakma da mal misin?

Üst Alt