ŞL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:1 | Zalgiris Vilnius 2-2 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | S Sport Plus - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:1 | Zalgiris Vilnius 2-2 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | S Sport Plus

Kesinlikle Ş.Ligine kalamayacağız...

Ben 42 yaşındayım ve 7 yaşından beri Galatasaraylıyım. Siz ufaklıklar daha piyasada yokken ben siyah beyaz tvden Real Milan maçları izliyordum. Hayatım boyunca öyle maçları öyle skorları tahmin ettim ki şaşarsın! Ş.Ligi'ne kalamadığımızda ağlama sakın! Çünkü bu sene başımıza gelecek olan bu malesef!
Siyah beyaz mı 😂😂😂

Angelinonun kramp bu sert zeminle alakalıydı mesela

Top zeminin tomurcuklarının serpiştirilmesine birikmesine göre farklı sekiyordu ya

O yüzden kimse nellsona bok atmasın adam hayatında oynamış mı acaba böyle zeminde bir maç

Tereddütte kalmasının sebebi topun normal sekmemesi

Ha rakip de barış in yediği pozisyonda benzeri hataya düştü biz atamadık onlar attı böyle bakmak kazım olaya

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rezalet bir Savunma performansı. Bizim genetiklerde Temmuz ve Ağustos sendromu da var malesef Şampiyon da olsak kadro da otursa var ama savunmayı Şampiyonlar Liginde önde kurmaya kalkarsak kurbanlık koyuna döneriz. Oliveira ve Morutan dışında kimseyi beğenmedim. 2.maç kazanırız

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergio Oliveira güzel bir cevap verdi. Porto ve Roma gibi takımlarla Şampiyonlar Liginde Juventusu elemiş Galatasarayda ilk 30 hafta takımı sırtlayan Kadıköyde taş gibi top oynayan adama 2 maç kötü oynadı diye sallamayacaksın. Cevap verildi. Ligde Demirbay, UCL'de Oliveira götürür orayı InCollage_20230725_222713999.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan ptten den süper lige yükselirken suni çimi istemiyor tff. Kulüpler bazında ne prestijli turnuvada uefa izin veriyor bu nası iş anlamak güç

Bu herifler kazara gruplara kalsa ayağının teki bu hrriflerin stadı kadar olan oyuncular buraya gelip sakatlanma riskine mi girecekler yani ??

Bu nası amatörlük bu organizasyonda
Kimse rahat değildi takip hariç

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gösterdiği ve gösteremediği performansa baktığımızda bana o güveni vermiyor maalesef.

Edit: Bu durum yalnızca Morutan özelinde olan bir durum değil, böyle yerli yabancı güven vermeyen çok oyuncu var. Sadece Morutan bugünün kahramanı ilanı edildiği için söylüyorum, fena olmayan bir performans fakat devamlılığı yok.

Gösterdiği ve gösteremediği performansa baktığımızda bana o güveni vermiyor maalesef.

Edit: Bu durum yalnızca Morutan özelinde olan bir durum değil, böyle yerli yabancı güven vermeyen çok oyuncu var. Sadece Morutan bugünün kahramanı ilanı edildiği için söylüyorum, fena olmayan bir performans fakat devamlılığı yok.
şans verirsen devamlılıgı görebilme imkanın olur.morutanın bizde üst üste 11 cıktıgı 2 mac bile yok transfer edildiği sezon

Çok fazla büyütmeye gerek yok. Rakip fizik olarak bizden çok daha iyi durumda, malum ligin ortasına gelmişler. Bunun yanı sıra oynadığı zemine alışık bir takım. Bu zeminde bizimkilerin tedirginlikleri de üstüne eklenince böyle bir skorun ortaya çıkması çok normal. Şanssızlık olarak yorumluyorum.İçerde en az 4 tane atarız biz bu takıma. Büyütülecek hiç bir şey yok yani rahat olun.

geçen sezon ki fener maçları takımımızı ciddi derecede yanılgıya uğratıyor ne yazık ki
gerek derbi atmosferinin ziyadesiyle farklı olmasından gerekse de jorge jesuslu 5 para etmez fb taktiğinin açıklarını mükemmel kullanışımızdan rahat galibiyetler almışta olsak , avrupa takımları atletizm yönünden fizik yönünden oynadığımız ve 3-1 mağlup olduğumuz bjkye daha yakın mesala

keremle yunusla seferovicle başladığımız ve gomisin kurtardığı geçen sezon başına benzer şeyler gördük zaten bu maçta da

bir de ben mesala yunus akgün kaç yıldır bu takımda soluna çekip yandan auta vurmaktan başka bir katkı yaptığını görmedim bilmiyorum gören varsa söylesin yani kör olsan koklayarak tesadufi bu kadar şut atarak bir defa da olsa kaleyi tutturursun çok ilginç

takımın eksikleri var o besbelli ama bu tip takımlara karşı ligde de aynı bu denli zorlanmamız hiç normal değil artık yerleşik bir set oyunu ve alan savunmasını oturtup zorluk yaşamamaız lazım şöyle takımlara karşı

Üst Alt