ŞL 23/24 A Grubu M:1 | Bayern Münih 4-3 Manchester United | MS | 20 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçtan beraberlik çıkması bizim için iyi değil bence.

Bayern

United'ı 2 maçta yenmeli
Kopenhag'ı 2 maçta yenmeli

Biz içeride sadece beraberlik koparabilsek süper.

United'a karşı 2 yada 3 puan bizim için gruptan çıkmak açısından güzel olur.

Kopenhag'tan 4 ya da 6 alırsak bu durumda 3. veya 2. oluruz.

Bayern 16-18
M.United 8-9
Galatasaray 8-10
Kopenhag 1-2

gibi bir tablo bekliyorum günün sonunda.

İlk maçlar çok kritik.

Bayern 3-0 M.United
Galatasaray 1-0 Kopenhag

şu şekilde bitse muazzam olur.
Bu grupta Bayernin elenmesi disinda her sey olabilir Bence. Kopenhag bile ikinci olabilir

Bu maçtan beraberlik çıkması bizim için iyi değil bence.

Bayern

United'ı 2 maçta yenmeli
Kopenhag'ı 2 maçta yenmeli

Biz içeride sadece beraberlik koparabilsek süper.

United'a karşı 2 yada 3 puan bizim için gruptan çıkmak açısından güzel olur.

Kopenhag'tan 4 ya da 6 alırsak bu durumda 3. veya 2. oluruz.

Bayern 16-18
M.United 8-9
Galatasaray 8-10
Kopenhag 1-2

gibi bir tablo bekliyorum günün sonunda.

İlk maçlar çok kritik.

Bayern 3-0 M.United
Galatasaray 1-0 Kopenhag

şu şekilde bitse muazzam olur.

Bayern biraz sinirli, hafta sonu Leverkusen'a karşı son dakikada beraberlik golü yediler. Tahminimce planları Cuma günü içeride Leverkusen'ı yenip Bundesliga'da liderliğe oturup Cumartesi günü geleneksel Oktoberfest şenliğinde takımca eğlenip moral bulduktan sonra hafta içinde içeride United'a çakıp CL'ye iyi başlamaktı. Ama Leverkusen bu hesabı bozdu biraz.

Böyle durumlarda ertesi maçta diğer rakibe patlıyorlar genelde. Ben de United'ı 3-0 4-1 falan yeneceklerini düşünüyorum yarın. Bizim ise Kopenhag'ı 2 farklı ya 2-0 ya da 3-1 yeneceğimizi düşünüyorum.

Güzel bir başlangıç bekliyorum yarın hem Bayern hem de bizden. Bizim maç daha erken olduğu için bizim güzel bir skor almamız Bayern maçını da etkiler diye düşünüyorum, en azından United açısından.

Bayern biraz sinirli, hafta sonu Leverkusen'a karşı son dakikada beraberlik golü yediler. Tahminimce planları Cuma günü içeride Leverkusen'ı yenip Bundesliga'da liderliğe oturup Cumartesi günü geleneksel Oktoberfest şenliğinde takımca eğlenip moral bulduktan sonra hafta içinde içeride United'a çakıp CL'ye iyi başlamaktı. Ama Leverkusen bu hesabı bozdu biraz.

Böyle durumlarda ertesi maçta diğer rakibe patlıyorlar genelde. Ben de United'ı 3-0 4-1 falan yeneceklerini düşünüyorum yarın. Bizim ise Kopenhag'ı 2 farklı ya 2-0 ya da 3-1 yeneceğimizi düşünüyorum.

Güzel bir başlangıç bekliyorum yarın hem Bayern hem de bizden. Bizim maç daha erken olduğu için bizim güzel bir skor almamız Bayern maçını da etkiler diye düşünüyorum, en azından United açısından.

Umuyorum beklediğimiz gibi olur ilk maçlar bana göre çok önemli özellikle bu grupta.

En iyi senaryo bu ve 2. maçlarda

Kopenhag-Bayern (x2)
M.United-Galatasaray (x0)

bu şekilde olursa 2. lik avantajı büyük ölçüde bize geçer. 3. ve 4. hafta maçlarında United kesin kazanmak zorunda olacak 2 maçı da. Biz 2 maçı da kaybetsek bile içeride United'ı yenersek grubu muhtemelen 2. bitireceğiz, son maç Kopenhag'ın da matematiksel şansı kalmayacak herhangi bir hedef için.

United Kopenhag karşısında zorlanır diye düşünüyorum en az bizim kadar. Hatta 2 puan da bırakabilirler. Bizim ilk maçı geçersek o yüzden şansımız yüksek.

Bizim macin biletlerine baktim da online satis yok diyor :) Stadi full doldururuz diye mi korktular ki :)
satisa aslinda cikti tüm CL maclari 2 hafta önce, biletler de kura yoluyla dagitildi bile kulüp üyelerine. buraya kadar normal diyelim. ama burda bi i.nelik yapip bilet devretme olayina simdilik izin vermiyorlar. sadece bizim mac icin gecerli bu, diger tüm maclara bilet kovalayabiliyorsun:mad:

satisa aslinda cikti tüm CL maclari 2 hafta önce, biletler de kura yoluyla dagitildi bile kulüp üyelerine. buraya kadar normal diyelim. ama burda bi i.nelik yapip bilet devretme olayina simdilik izin vermiyorlar. sadece bizim mac icin gecerli bu, diger tüm maclara bilet kovalayabiliyorsun:mad:

Ben bakiyorum Copenhag maci vs bilet var ama bizim icin "no online sale" diyor. Third party bir websitesi usutnden alinabiliyor ama.

Üst Alt