⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:1 | Galatasaray 2-2 Kopenhag | MS | 20 Eylül - Sayfa 179 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligde şampiyon olduğunda alınan parayı bir beraberlikle aldık, galip gelsek 90 Milyon alıcaktık.

Kopenhag karşısında müthiş bir geri dönüşe imza atarak 1 puanı hanesine yazdıran Cimbom, beraberlik primi kazandı. Şampiyonlar Ligi'ne katılarak 30 milyon Euro'ya yakın gelir elde eden Galatasaray, beraberlik primi olan 930 bin Euro'yu da (27 milyon TL) kasasına koydu.

Beterin beteri varmis. Simdi Benfica-Salzburg macini izledim de gordukleri kirmizi kart ve yaptirdiklari penaltilar olsun, cok salakca oynamis Benfica. Yenilgiyi hak etmisler.

____________ Lucas
______ Demirbay__Nombele
Tete _______ Icardi________Zaha

Ideal
Ligde de Ndombele yerine Ziyech yaz sağ içe sol içe Kerem Demirbay ile savunmada da Boey, Sanchez, Bardakçı Kazımcan ile bence de birbirinin eksiklerini en çok tamamlayan ilk 11 bu. Kerem, Nelsson hatta Oliveira'ya yazık oluyor biraz ama yapacak bir şey yok. Zaha ilk 11 oynayacak fiziksel duruma gelene kadar Kerem başlar, Zaha sonradan girer, Mertens yorulan rakibe karşı çok daha etkili olur diye düşünüyorum. Ndombele fiziksel olarak hazır olduğunda ise bazı maçlarda Ziyech kanat, Tete sonradan girecek oyuncu veya tam tersi gibi seçeneklerde olur.

Bu maç girilen ve kaçan pozisyonlara baktığımızda, özetleri izlesek bile bizim galibiyeti hak ettiğimiz ilk yarı kaçan gollerle kaçırdığımız bir maçtı. Kötü oynadığımızı düşünmüyorum 2. yarının değişikliklere kadar olan kısmı hariç. Molde maçı gibi bir maç olsaydı o zaman çok ağır eleştiriler yapardım ama o maça göre çok daha iyiydik. Eksiklerimiz hala var onlarda oyuncular birlikte oynadıkça belki bazı ufak dokunuşlarla düzelecektir. Bu grup çıktığında da ana hedef 3. olup Avrupa ligine gitmekti bence bunu yapacağız. Manu maçları 2. olup olamayacağımızı gösterecek orada da bizim performansımızdan çok Manu'nun performansı belirleyici olacak doğal olarak.

Üst Alt