⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:5 | Galatasaray 3-3 Manchester United | MS | 29 Kasım - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel bir maç oldu. Öbür konfeksiyon ligi rezillerini düşününce biz çok iyiyiz. Rakip bile değiliz. Ligde de çoktan arayı açmıştık ama açtırmıyorlar işte.

Bu maçta alınan bir puanın ve yaşanan geri dönüşün son maçta mutlaka bir karşılığı olmalı.

Kopenhag Bayern'den puan almasa mükemmel olacaktı.

Ama çıkıp orada kazanmalıyız.

UCL'de 1 tur geçip hem kulüp puanı hem de çok ciddi para alma şansımız varken kaçırmamalıyız bunu.

Umarım doğu kadro çıkar, sakatlıksız gideriz oraya.

Özellikle

Muslera
Boey
Sanchez
Abdulkerim
Kaan
Torreira
Oliveira
Zaha
Ziyech
Kerem
İcardi

Bence en iyi kadromuz bu.

Kaan sol bek olarak bu maçlık idare etmeli. Oliveira da biraz olsun yükselen formunu taçlandırmalı. İlk Kopenhag maçında Torreira yoktu ve çok zorlandık. Bu sefer farklı olacak.

Dün yine seyirciler rezaletti
Buna bir çözüm bulunmalı video çekmeye geliyorlar

Bence dün yemememiz tamamen staddaki taraftara bağlı. Tüm maç boyunca toplam 5 dakika felan baskı kurdular Okan hoca gaza getirdikten sonra. O an da gol atabildik zaten. Nefret ediyorum stada film çekmek içim gelenlerden

Maça geldiniz mi ki bu kadar net konuşuyorsunuz? Neye göre bu kanıya vardınız?

Oturduğunuz yerden yorum yapmak kolay. İstanbul'da o günkü yağmurda her yer trafik, kilitken insanlar işlerinden çıkıp donuna kadar ıslanmış bir vaziyette maça yetişti.

Spikerin sesi duyulsun diye yayınlarda taraftarın sesi mecburen kısılıyor.

İlk 18 dakikada 2-0 geriye düşmüş bir taraftara göre gayet temiz destek verdik.

Elbette arada dediğiniz tiplerde insanlar oluyor ama genele böyle konuşmak büyük haksızlık.

Yabancı yayınlarda taraftarın baskısı, sesi gayet temiz ve güzel şekilde yayına yansıyor.

Koreografi yapılırken batı tribünü video çekebilir. Çünkü onlar zaten koreografiye katılmıyorlar.

Onun dışında eskisi gibi video falan çeken yok. Herkes maçın içinde... Kafanıza göre yorum yapmayın.

Maça geldiniz mi ki bu kadar net konuşuyorsunuz? Neye göre bu kanıya vardınız?

Oturduğunuz yerden yorum yapmak kolay. İstanbul'da o günkü yağmurda her yer trafik, kilitken insanlar işlerinden çıkıp donuna kadar ıslanmış bir vaziyette maça yetişti.

Spikerin sesi duyulsun diye yayınlarda taraftarın sesi mecburen kısılıyor.

İlk 18 dakikada 2-0 geriye düşmüş bir taraftara göre gayet temiz destek verdik.

Elbette arada dediğiniz tiplerde insanlar oluyor ama genele böyle konuşmak büyük haksızlık.

Yabancı yayınlarda taraftarın baskısı, sesi gayet temiz ve güzel şekilde yayına yansıyor.

Koreografi yapılırken batı tribünü video çekebilir. Çünkü onlar zaten koreografiye katılmıyorlar.

Onun dışında eskisi gibi video falan çeken yok. Herkes maçın içinde... Kafanıza göre yorum yapmayın.
Birader maça gitmedim
Geriye düşünce seve seve destek vereceksin. Ancak vermediler gol sonrası sustular baskı kurmadılar. Bana falan tribünü anlatmaya çalışma. Eskiden böyle değildi tribünler şimdi zenginlerin yeri oldu. Kale arkası hariç diğer taraflar sadece anlık reaksiyon gösteriyor. Yıllarca ev deplasman yaptım oturduğum yerden konuşmuyorum

Bu maçta alınan bir puanın ve yaşanan geri dönüşün son maçta mutlaka bir karşılığı olmalı.

Kopenhag Bayern'den puan almasa mükemmel olacaktı.

Ama çıkıp orada kazanmalıyız.

UCL'de 1 tur geçip hem kulüp puanı hem de çok ciddi para alma şansımız varken kaçırmamalıyız bunu.

Umarım doğu kadro çıkar, sakatlıksız gideriz oraya.

Özellikle

Muslera
Boey
Sanchez
Abdulkerim
Kaan
Torreira
Oliveira
Zaha
Ziyech
Kerem
İcardi

Bence en iyi kadromuz bu.

Kaan sol bek olarak bu maçlık idare etmeli. Oliveira da biraz olsun yükselen formunu taçlandırmalı. İlk Kopenhag maçında Torreira yoktu ve çok zorlandık. Bu sefer farklı olacak.

Ilk kopenhag macinda Torreira vardi yav

Birader maça gitmedim
Geriye düşünce seve seve destek vereceksin. Ancak vermediler gol sonrası sustular baskı kurmadılar. Bana falan tribünü anlatmaya çalışma. Eskiden böyle değildi tribünler şimdi zenginlerin yeri oldu. Kale arkası hariç diğer taraflar sadece anlık reaksiyon gösteriyor. Yıllarca ev deplasman yaptım oturduğum yerden konuşmuyorum
Zenginlik ile ne alakası var? Tribünde herkes eşit birader.

O zaman şöyle diyelim gittiğin bir maç olursa taraftar hakkında yorum yaparsın.

Geçmişten konuşmayalım, yıllarca ev deplasman yapan saygı değer renktaşım benim.

Üst Alt