⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:5 | Galatasaray 3-3 Manchester United | MS | 29 Kasım - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Devre arası geri çağıramıyor muyuz
Öyle git diyince git gel diyince gel oluyor mu ya. 250 bin euro kiralama bedeli ve mah verdiler adama. İstemezlerse belki de niye istemesinler öyle müthiş bir orta sahaları da yok.
Sonra kendisini istememiz lazım, kendisinin de gelmek istemesi lazım. Bu taraftar olduğu sürece sanmıyorum isteyeceğini.

Öyle git diyince git gel diyince gel oluyor mu ya. 250 bin euro kiralama bedeli ve mah verdiler adama. İstemezlerse belki de niye istemesinler öyle müthiş bir orta sahaları da yok.
Sonra kendisini istememiz lazım, kendisinin de gelmek istemesi lazım. Bu taraftar olduğu sürece sanmıyorum isteyeceğini.
Müthiş orta sahaları yok ama Berkan'ı da oynatmıyorlar. İronik bir durum

Elimizde ki en yetenekli kanat oyuncusu zaha ve ben yeterince kullanamadığımizi düşünüyorum..
2015 Galatasaray'inda olduğu gibi snijder yaşın Öztekin kanadına gelirdi, orada etkili paslarla kanadı delip geçer ya yasin orta,pas şut ile etkili olur , yada snijder kanattan ortaya geçer şut ile pozisyon yatırdık.
Şimdi ise ziyech,yada mertens 10 numara da zaha kanadına pas istasyonu için gelerek sol bek zaha 3 lu opsiyon ile o kanadı islememiz lazım.

Tam bir Artist yahut.
Noldu lan Artistcik...?! Kazanamadıniz mi?! Suturamadiniz bizi?!
eb1847cb2a17cf089ef8e8da7e0b24e7.jpg
elmacik kemigine senin

Aynen Berkan. Futbolculuğu bir kenara bırakıp herifin takım içi kaynaştırması bile başlı başına sebep. Takımı neşelendirecek bir yerli kafadan yok. Oliviera ve Mertens gibi pozitif adamlar bile düşmüş durumda.
Katılıyorum devre arası dönmeli.

Boey ve Afrikalı tayfa ile Avrupalılar arasında köprü gibiydi.

Dün Ziyech gol atıyor sevinen yok. Zaha atıyor tek kutluyor.

Muslera-İcardi-Kerem Zaha’yı takip etmiyor vs.

Takımda bu seneki havayı pek beğenmiyorum.

Biz git demedik. Cl listesinde olmayinca kendisi gitmek istedi

Hadi bizim sokunduruk turksel süper şike liginde art niyetli işler oluyor anlarım da koskoca UEFA'nın en prestijli en saygın turnuvası olan Şampiyonlar Liginde nasıl bu kadar art niyetli işler oluyor anlayabilmiş değilim.

Bayern Münih - Galatasaray
Galatasaray - Manchester United
Bayern Münih - Kopenhag

Şu üç maçla grubu istedikleri gibi göstere göstere dizayn etti it oğlu itler. UEFA Şampiyonlar Ligi grubunda nasıl olabilir böyle bir şey.

Ben artık Avrupa Süper Liginin bir şekilde kurulması ve bu UEFA, FIFA gibi rüşvetçi lobici yapıların tamamen yıkılması tarafına yaklaşmak üzereyim. Biz bu lige katılalım veya katılmayalım ama bu işler böyle gidecekse yıkılsınlar aga bütün taşlar yerinden oynasın ve hiçbir şey eskisi gibi olmasın.

Yahu beni çocukluğumda bu kadar koyu Galatasaraylı yapan unsur UEFA'nın Avrupa kupası maçları ve takımın o maçlarda ortaya koyduğu ruhtur, bizim adımızı Avrupa Fatihi yapan ruhtur. Benim ligde şampiyon olmak istememdeki tüm motivasyon Avrupa kupalarına katılıp oralarda başarı elde etmektir. Kayayım eşekbahçesine kayayım jimnastikçisine bunlar benim umurumda değil. Ya sen uluslararası turnuvalarda dahi benim hakkımı elimden cebren ve hile ile alıyorsan başlarım öyle futbola da öyle düzene de...

hakem gerçekten maçın içine etti dün.

takdir haklarının tamamını karşı tarafa verdi. çok alakasız pozisyonlarda faul çaldı oyunu durdurdu lehlerine olacak şekilde.

icardi'nin golünde izlerken o an ofsayt değil dedim adam bildiğin geriden çıktı.

mctominay'ın eline çarpan topu nasıl omuz olarak değerlendirdiler anlamadım. ve kaleye giden topu engelliyor başka yere de gitmiyor. bariz bir şekilde dirsek ve omuz arasına çarpıyor top.

ve daha da ilginci gösterilmedi diye biliyorum united'ın 3. golünde mctominay ofsayt gibi geldi bana. topun ayaktan çıkışında öndeydi adamın ayağı

Yanlış kadro ve stratejinin kurbanı olduk. MANU yenilmeye çok müsaitti çünkü tüm barutlarını ilk 11'de kullanmışlardı ve oradada 3 oyuncusu hazır değildi. Yapmamız gereken tek şey gol yememekti çünkü atacağımız kesindi ama biz ne yaptık geniş alanda merkezi boşaltarak git-gel oyununa çevirdik işi.

Ocak'ta yollanacak Ndombele'den şu maçta ne bekliyorsun Okan hoca hakikatten anlayamadım. Nelsson'u stoper Kaan'ı merkezde kullansan şu an gruptan çıkmıştık.

Alanya maçından sonra değişen bir şey yok demiştim o da ayrıca dün ortaya çıktı, sorunlarımız baki merkezde eksiğiz, sol bekimiz yok, Zaha skor yapıyor ama oyun içi etkinliği çok az ve İcardi sahada yürüyor.

Ocak ayında 3-4 oyuncu gidip yerlerine pürüzsüz 2-3 tane oyuncu gelmeli haybeye maaş ödemeleri yapıyoruz bari yolla>al yapalım da saha içinde faydalanım çünkü ciddi bütçe harcadık.
Cikmistik diye birsey yok, dünkü maci yensen bile son maci yenilsen yine eleniyordun. O yüzden skorda birsey yok. Sadece bayerne verilen penalti geri alinmasa avantaj oluyordu cünkü ozaman beraberlik yetiyor olacakti. Bu durumda galip gelmen gerekiyor. Ama berabere oynamayi biz beceremezdik cünkü bu sefer aman gol yemeyim endisesiyle oynayacaktik. Artik cikip oynayacagiz final maci iste.

Üst Alt