SL 23/24 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantep FK | MS | 13 Ağustos - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantep FK | MS | 13 Ağustos

Ekli dosyayı görüntüle 214890

Rdas kusura bakma ama bu görüntü en net görüntü. Bana top disarda gibi geliyor

Bu görüntü de o meshur dünya kupasi görüntüsü

Ekli dosyayı görüntüle 214891

Simdi dedigim gibi üstten görmek lazim ama ilk görüntüden o topun icerde olmasi Bana pek mümkün gelmedi
Yav bu goruntu degil diyorum Kemalcim, anlamiyor musun? Diger goruntude topun izdusumunun cizginin ustunde oldugu belli.

Anadolu da ileriye çıktıkları an araya atılan her top pozisyon olur aşırı ağır adamlar belleri de dönmüyor.
burada ilk baslıgı acılınca bizim bazı taraftarlar cosmustu ulan iyi stoperi italyan orta sıra takımında kalırmı hic coktan kaparlardı herif net bizim maicon luyındama karışımı havadan iyi ama cok agır ve sakar
adam kacırmadan ziyade hamle hatasında tak diye penaltı yaptırabilir

Sonra aynı kuraldan biz gol yiyince ne hikmetse oyna devam dediler ofsaytı vermediler.
ama işin sonunda ofsaytımsı diye bişeyle bizim adımız lekelendi nasıl olduysa 10 hafta bizi doğrayıp hakemler bizden algısı doğdu

o yüzden bugünkü pozisyon penaltı veya değil ama objektif olarak bakınca penaltı demeliyiz adamlar oyunu böyle oynuyo

çok net Antep'in penaltı verilmedi.
çok net ferdiye kırmızı çıkmadı.
fenere vardan verilen penaltının penaltiyla bence alakası yok adam elini kaçırıyor.

daha ilk haftadan başladılar. bu şartlarda mücadele edemeyiz. derhal gereken yapılmalı. kim konusacaksa konuşsun. susmayın hakkımızı arayin.

Üst Alt