SL 23/24 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantep FK | MS | 13 Ağustos - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantep FK | MS | 13 Ağustos

Rahat olun, şikecilerden cacık olmaz. Geçen sene var olan dinamizmden eser yok. Özellikle 3. bölgede Valencia ile başlattıkları pres yok olmuş. Mevcut ileri uç adamları ile bunu yapmaları da zaten imkansız.

Anadolu takımları geriden rahatlıkla oyun kurup, top çıkarabilir. Bu sene en büyük hataları bu pres eksikliği olacak.

10 kisilikntakimi zor yendiler üstelik kayseri gibi kapanip tehlikeli kontraya da cikmadilar

Eger fred fark yaratmazsa bunlar cok puan kaybederler

Lig takimlari, simdiye kadar oynadiklari avrupa maclarindan cok daha güclüler, ki o maclari da cok iyi degildi

Erman Toroğlu: "Maxim'i anlamadım. Bir futbolcu öyle pozisyonla nasıl atılır? Hakem hatalı olabilir ama sen o alkışı yapmayacaksın. Bir futbolcu takımını böyle satamaz. Senin bunu yapmaya hakkın yok."

Fırat Aydınus: "Her ayağa basma sarı kart değildir. Ferdi ile Gradel arasında ikili mücadele var, kazara basıyor. İkisinin de topla oynama şansı var. Ferdi topa doğru giderken, ayağını uzatan Gradel. Kart bile değil diyorum."

Fırat Aydınus, yeni sezonda Sports Digitale'de...

Zorlu sezonundan beter 1 sezon geliyor

Fırat Aydınus: "Her ayağa basma sarı kart değildir. Ferdi ile Gradel arasında ikili mücadele var, kazara basıyor. İkisinin de topla oynama şansı var. Ferdi topa doğru giderken, ayağını uzatan Gradel. Kart bile değil diyorum."

Fırat Aydınus, yeni sezonda Sports Digitale'de...

Zorlu sezonundan beter 1 sezon geliyor
Ne mal olduğunu biliyoruz fakat her seferde bize tekrar tekrar kanıtlamaya çalışıyor mallığını

Aynen çok zorlu geçecek bu sezon. dün gece maç esnasında bi açıklama gelmeliydi.
hala daha geç değil , şikecileri hedef alan bi açıklama yapılması lazım derhal.

Transfere 70 milyon euro para gömdüler, e basındaki maymunlar ile eski futbolcu-hakem eskilerine de birkaç milyon gömmüşlerdir. Anladığım kadarıyla Sports Digitale isimli kendi paravan medyalarını da oluşturarak propagandalarını her geçen gün artıracaklar. Lehlerine olan her kararı doğru gösterip, aleyhlerine olan her kararda yangın çıkaracaklar.

Bunun karşısında nasıl dururuz bilmiyorum ama geçen seneki reaksiyonlarımız bu konuda çok zayıf kaldı. Neredeyse şampiyonluğu bile verecektik de, Allah'ın adaleti mi dersiniz, mucize mi dersiniz bilmem, çok kritik 2 iç saha puan kaybı yaşadılar. (Bjk 2-4, İstanbulspor 3-3)

Ayrıca Erden Timur sezon sonu birşeyler açıklayacaktı sözde, ama gördüğümüz üzere bu konu da unutuldu gitti.

Şampiyonluklar göz boyamasın, bu hain ve yılanlara göz açtırırsan tepene binerler, kulübün uyanık olması gerekiyor. Sadece saha içi yetmez, saha dışında yüklenilmeli, gerekirse sırf bunun için özel ekip kurulmalı, hafta hafta karşı propaganda yapılmalı.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt