⚽ SL 23/24 H:1 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | MS | 12 Ağustos - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başlıktaki bütün mesajları okumadım, derman yetmez de 30 milyona satılacak diye veryansın edilen Zaniolo' dan bahsedildiğine rastlamamış olmayı yadırgadım doğrusu. Ne dersiniz, oynasa bu maçı çözer miydi?..
Zaniolo olsa hiçbir şey farketmez Di hocam daha da kötü olabilirdi. Kapalı savunmaları açabilecek bir oyuncu değil Zaniolo, açık oynayan rakipleri felç eder yalnız. Daha çok Set oyununda sıkıntı var bizim oyuncu isimlerinden ziyade.

Başlıktaki bütün mesajları okumadım, derman yetmez de 30 milyona satılacak diye veryansın edilen Zaniolo' dan bahsedildiğine rastlamamış olmayı yadırgadım doğrusu. Ne dersiniz, oynasa bu maçı çözer miydi?..
Maalesef o kadar basit değil, bu maçı çözmek oyuncu özelinden ziyade oyun yapısını değiştirmek ile mümkün olabilirdi, böylesine plansız ve tekdüze bir hücum organizasyonu ile Mbappe olsa yine zordu.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maalesef o kadar basit değil, bu maçı çözmek oyuncu özelinden ziyade oyun yapısını değiştirmek ile mümkün olabilirdi, böylesine plansız ve tekdüze bir hücum organizasyonu ile Mbappe olsa yine zordu.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Önceki mesajlarında oyuna ve oyunculara dair olumlu herhangi bir laf edemediğini söyleyen yazar, takımın en büyük silahı olduğunu iddia edenlere karşı kendisi hakkında kinayede bulunmuş olabilir!..

Mertens rakip ceza sahasına yakın oynaması gereken bir adam, arkasında 2 tane sağlam adam olacak ki o da rahat oynayacak
Kerem arkasına zerre yardımı olmayan bir adam
Oliveira orayı kapatmaya çalışmaktan top oynayamıyor
Hatta o da yetmiyor Mertens kapatmaya çalışıyor
Biz ise Mertensin arkasına berkan-oliveira koyarak adama kendi ceza sahamıza kadar top kovalatıyoruz
Geçen sene son maçlarda Toreira kurtarıyordu bu ikisinin aynı anda oynamasını ve o zaman da söylüyordum
Hatırlayın ikinci yarılarda bu ikisini çıkarınca takım top oynamaya başlıyordu
Oliveira da yanında sağlam bir 6’yla oynayabilecek bir adam
Biz yanına casper berkanı koyuyoruz

Berkan sadece skor korumak için ön liberonun yanına 2. ön libero olarak sonradan oyanatabileceğin bir adam, ya da en kötü sol iç
Bugün kerem d. girdikten sonra oyunu bizim solumuza yıkabildik biraz
Ama top ne zaman sağımıza geldi, orada Boey yapayalnız kaldı ve geldiği gibi geri vermek zorunda kaldık

Şu an Toreiraya muhtacız
Önde Mertens oynatacaksak Toreira yanına canavar bir 8 lazım, Kerem D. yapabilecek mi göreceğiz
İlk yarılarda BAY olmaz, oraya çizgide oynayabilen ve bekiyle oyun kurabilen bir kanat lazım
Angelino-Kerem aynı anda olmaz
Keremin zaten şu top kayıplarını artık bitirmesi gerekiyor
Takımın sahibi sen değilsin, hem dolu hata yap, hem yine başladı el-kol hareketleri, duran topları kimseye bırakmamalar falan
Ayrıca son maçlarda Boey de çok iyi değil
Takıödan mı kaynaklanıyor, kendinden öi birkaç haftaya belli olur

Şu an denenebilecek kadro Muslera-Boey(kötü devam ederse Dubois-Nelson-Abdül-Kazımcan-Toreira-8Numara-Mertens-Zaha-Tete-Icardi

Bu formasyonda oynayacaksak şöyle takımı oynatacak bir 8 ve 10 gerekiyor
Başka oyuna evrileceksek bir 8, bir de becerikli bir 8 daha gerekiyor bence

boey son maçlarda iyi değil mi ?? adam şu ön eleme maçlarında en iyisiydi takımın belki olmasa elenmiştik ,ne yapacak daha ağustos ayındayız

Şurda ilk kontrol normal olsa Mertens pas verse Bakambu kaleye kadar yürüyerek bile girerdi çok net 0-1 olacaktı gerçi Mertens olunca bazen bencilleşebiliyor ilk kontrol iyi olsa bile pas vermeyebilirdi sonuçta ayağımıza gelen fırsatları da değerlendirmeyi sevmiyoruz tüm defans ve kaleci hazırlıksız yakalanmış keseceksin cezayı 0-1 olup içeri gireceksin.
i1w6spv.png

Son düzenleme:
kapanan takımlara karşı fark yaratacak bir tane adam yok zahada dahil? Bu ligde zahada kapanan takımlara karşı fark yaratamıyosa kim yaratıyor söylesene renktaş
Reis yaratamadı işte..biz sağlam en az iki orta saha almazsak çok sıkintı çekeriz.bu iki orta saha bizim yapmamız gereken ilk hamleydi.biz ne yaptık transfer sezonunu her zamanki gibi çorbaya çevirdik.zaha elbet katkı verecektir ama biz elimizden geleni yapıyoruz katkı almamak için..

Hala mı kapanan takımlar zırvası yav herifler kapanmadı alo kendimize gelelim sen 70 dakika açık adamlara karşı ne oyun stili olarak ne oyuncu değişikliği olarak katkı sağlama sonra adamlar 20 dakika kapandı diye kapanan takımlara karşı şöyle de böyle de.
Abi hep aynı hikaye.
Burasıda döğru.sanki karşımızda morinhonun chelseasi var gibi geliyor.
Bunda bizim oyunumuzunda çok büyük katkısı var.ozellikle bu kadroyla hem top bizdeyken doğru hücum edemiyoruz hem bireysel olarak oyunculara baktıgim zaman topla kateden adam yok.heleki orta sahada sırtı dönük top alıp katedecek bir tane adam olmazmi.sunu bir iki defa yapsak zaten rakip kabak ciçegi gibi açılacak.bizim orta sahalara top geldiği zaman ben korkuyorum onlarda korktuğu ıcin hemen topu ayağından çıkarıp yana geriye oynuyorlar.

Üst Alt