⚽ SL 23/24 H:1 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | MS | 12 Ağustos - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
takimla cok fazla oynadi, dubois yerine angelino veya kazimcan baslamaliydi

degisiklikler yanlisti: mertens yerine demirbay girmeliydi, kerem yerine zaha

takimi sak suka yapti dün hoca

Sanırım fb nin istediği ortamı daha ilk puan kaybında yaşadık. Bu sene algı senesi. Bunu transfer çalımları adı altında başlattılar. İlk puan kaybımızda tüm medya yüklendi. Biz de buna ayak uydurduk.

Takım hazır değil. Bu kadar yıldız alırsan kaprisleri, maç içinde tripleri olacak. İş hocada bitiyor. Ya bu kadroyu yönetecek ve rüştünü ispatlayacak ya da taraftar tarafından istenmeyecek.

Bu sene CL var. Rakibin de transferler yapmış. İş çok ciddileşti. O kadar paraharcandı. En iyisini görmek istiyoruz hâliyle. Akıllı olmak lazım. Süreci iyi yönetmek gerekiyor. Rakibin maçlarına, tahriklerine kapılmadan sahada cevap vermeliyiz.

Yanlış ilk 11 tercihi, hazır olmayan bir takım, daha takıma alışmamış transferler filan derken dün maç başlarken puan kaybı olacağı belliydi açıkçası

Bu sorunun daha fazla devam etmesini istemiyorsak artık bazı konularda acele etmemiz gerekiyor. Zaha İcardi Torreira gibi adamların hazır hale gelmesi gerekiyor, takımda artık kimin oynayacağı belli olması gerekiyor ve asıl önemli olan artık şu orta saha transferinin halledilmesi gerekiyor. Takımın geri kalanı takır takır çalışsa bile orta sahada Sergio ve Berkan ile olmaz bu iş

Yaw daha oyuncular birbirinin isimlerini bilmiyor.
Olur böyle. Ben maçtan önce şakayla karışık klâsik ilk maç yenilgimizi alırız dedim.
Düzelecek çok şey var. Orta saha son 10-15 dakikaya kadar inanılmaz çabuk geçiliyordu.
Kerem girdikten sonra daha derli toplu oldu sanki. Zaha azda olsa top geldiğinde hırsını ve kalitesini belli eder gibi oldu.
Dünyanın hiçbir yerinde 5-6 iyi oyuncuyu bu kadar kısa sürede birlikte eksiksiz oynatamazsın. Olursada şans olur.
Arkasına sığınmıyorum ama zemin rezildi. Kayseri'de iyi direndi. Son bölümde zaman çalmalar olmasa daha çok takdir edecektim.

bu şerrin hayra yorulması için, 6/8 oynayabilen mayıs ayından beri yolunu gözlediğimiz a kalite topçu transferinin hafta içi gerçekleşmesi gerekmektedir.

torreira'nın olmadığı her maç zortlamamız muhtemel.

Üst Alt