⚽ SL 23/24 H:11 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | MS | 3 Kasım - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takım kondüsyon sorunu var, yada zihinsel problemi var...
Okan hoca'nın hucüm setleri olarak hiç bir dokunuşu yok ! , Torrent'in bile hücüm setleri vardı.
Takım kişisel yeteneklere bakıyor sürekli, bu böyle gitmez , gitmemeli ...

80 dakika tek bir olumlu hareketi olmayan adamı oyunda tutmanın akılla, izanla izah edilebilir bir yanı yok.. Adam tel tel dökülüyor, hoca olacak adamın umrunda değil..

Nasıl bir evlat sevgisiymiş arkadaş!!

Bayadır yorum yazmamıştım uzun süre sonra bir yorum atalım, Ligde son dönemde alıştığımız üzere yine zor şekilde alınmış bir galibiyet oldu. Geçen sezondan beri bu şekilde en az 10-15 maç kazanmışızdır ve çoğu da kolayca bitirilecek kadar rahat geçmişti takım kendisini anlamsız şekilde zora sokuyor böyle maçlarda. Özellikle 2. yarı oyunumuz çok etkisiz kaldı muhtemelen Bayern maçının etkisiydi. Bitiricilik problemi artarak sürüyor bunu kesinlikle aşmak zorundayız yoksa her maçı bu şekilde kazanmak mümkün olmaz. Sonuç olarak CL oynanan bir dönemde ligde 11 maçta 10 galibiyet 1 beraberlik son derece başarılı bir performans, Fener'in puan kayıpları gelirse bu zor süreçten lider bile çıkabiliriz Milli ara öncesinde. Oyuncu olarak değerlendirsem Icardi'yi sakatlık çok etkiliyor vuruşlarındaki özgüven bile düşmüş durumda umarım bir an önce tamamen iyileşir. Zaha çok istekliydi bazen bencilleşiyor ama genel olarak çabası ve ilk golü güzeldi. Kerem bu sezon oyun olarak tam istikrar yakalayamadı yine benzer çizgide devam ediyor, Ziyech'i çok beğeniyorum adeta ben futbolcuyum diyor ama onunda fiziği yeterli durumda değil buna rağmen fark yaratıyor. Son olarak Muslera da umarım ciddi bir durum yoktur geçmiş olsun kaptana.

Son düzenleme:
Üst Alt