⚽ SL 23/24 H:11 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | MS | 3 Kasım - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence kötü futbolun sebebi net olarak Abdülkerimin mevkisiyle oynama.Oyun kurulumu da savunma sertliği de 2 seviye aşağı indi adamı sola atınca
Ben de böyle düşünüyorum. Okan hocanın yaptığı net hata buydu bu gün bence. Ha bu denenecekse de böyle bir maçta denenmeliydi, umarım burada Bardakçı'yı sol beke atmanın doğru sonuç vermediğini Okan hoca ve ekibi görmüştür.

Zaha alev alev di daha da iyi olucak belli etti kıpırdanmalar başladı ama takıma Allah için hücum organizasyonları çalıştır Okan hocam lütfen

Zaha ve Ziyech'ten ekstra performans gelmeli demiştim. Bence ikisi de gayet iyiydi. Bu ikili 90 90 oynamadıkça bu şekil zor durumlara düşeriz ama. Takımın kalanı Torreira ve Sanchez harici vasattı. 3 puan iyi güzel ama Bayern üzerine Hatay deplasmanları baya zorlayıcı olacak. Umarım kayıpsız atabiliriz kendimizi son milli araya.

Takım iyiydi abi nederseniz diyin kötülüyorsunuz ama her maçı kazanıyoruz nedense takımın ön bölgesinde uyum sorunu var nedenide Zaha ve Ziyech sakatlık olaylarından dolayı oturtamadık sistemi bu şekilde giderse yakın zamanda bambaşka olucak

Bu Kasimpasa FB'den 3-5 yemedi mi?
Abi hepsi bize Barcelona kesiliyor, hizli cikislar, darbeli oyun, cirkeflik, topsuz alanda itismeler.
Cok garip gercekten.
Tamam belki biz pek ciddiye almadik maci, ama karsi takim baskalarina laylaylom oynayip bize karsi boyle oynayinca insanda ister istemez soru isaretleri oluyor..

Bu Kasimpasa FB'den 3-5 yemedi mi?
Abi hepsi bize Barcelona kesiliyor, hizli cikislar, darbeli oyun, cirkeflik, topsuz alanda itismeler.
Cok garip gercekten.
Tamam belki biz pek ciddiye almadik maci, ama karsi takim baskalarina laylaylom oynayip bize karsi boyle oynayinca insanda ister istemez soru isaretleri oluyor..
Bizim karşımıza gelen sınırları zorluyor abi bi itlik var görmedin mi Aytaç denen iti bizim ekmeğimiz suyumuzu yiyip içenler bize düşman

Abdulkerim sol bekte olmadi, denemeye degerdi. Kerem 10 numara olmuyor, hoca bu isrardan vazgecmeli. Hem Kerem dusuyor hem de takim.
Kerem bence orada zorlanmaya devam etmeli çünkü kanatta Kerem ciddi bir defansif zafiyet. Kerem sürekli gelişen bir adam oynadıkça orada daha iyi olacak ve oyununa farklı bir seviye katacak. Kerem'in orada oynaması da şu anda kaçırsa da sürekli pozisyona girmesi, ön alan baskına katkısının artması gibi artıları da var. Gerek Manu gerekse Bayern maçında bunları gördük. Top kontrolünün biraz iyi olması biraz daha sakin oynamayı öğrenmesi ve pozisyonları da atmaya başladığında Avrupa standartlarında bir futbolcuya dönüşecek Kerem ben buna inanıyorum şu anda Kerem'in çektiği bu sancılar bu önemli eşiği atlama sancıları bence ve Kerem'in bunu başaracağına inanıyorum yeter ki biraz destek ve zaman verelim.

Üst Alt