⚽ SL 23/24 H:12 | Hatayspor 2-1 Galatasaray | MS | 11 Kasım - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hangi forvetle başlamalıyız

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Oliviera ve mertens yerine net adamlar almamak hakikaten büyük risk l..Tamam fred,simanski demiyorum bir sürü adam vardır belki alınabilecek ama sadece 2 transfer bile bizi uçururdu şu mevkilere...Şu an o mevkilerde kaan ayhan ve kerem oynuyor..Hakikaten şu an çok iyi durumdayız..Ligde an itibariyle lider s.liginde de son 2 maç itibariyle ciddi çıkma ümidimiz var.

Oyun olarak degil skor olarak kaybettik

Oyun olarak demek istedigim yeterince pozisyon ürettik ama atamadik

Imkansiz pozisyonlari gole ceviren icardi cok kolay bir pozisyonu kacirdi mesela

Saglik olsun diyelim lig uzun bir maraton 10 galibiyet 1 beraberlik ve 1 maglubiyet ile devam ediyoruz

Kerem kötü filan deniyor ama şu pozisyonda %100 gol pozisyonu yaratmış sonra niye skor katkısı yok deniyor.

mg5dyca.png
Bu maç 3 pozisyonun içine etti ama

Yeni gelenler istenilen seviyede oynamıyor. Sürekli aynı kadroyla oynamak yorucu. Bayern deplasmanı sonrası ligde de deplasmanda oynamak çok zor olabilir. Burada yedek oyuncuları kullanabilmek gerekiyor. Onu da yeterince yapamıyoruz.

Bein trioda üc tane seref yoksunu bugünki hakem katliamini aklamak ve sikeyi kapatmak icin yanlis yorumlara baslamis.
Suratina vurmasi kazaymis penalti degilmis hahahajajajajajajaj normal mücadeleymis verilmezmis 😂😂😂 ulan allahsizlar Allah sizin belanizi versin

Bein trioda üc tane seref yoksunu bugünki hakem katliamini aklamak ve sikeyi kapatmak icin yanlis yorumlara baslamis.
Suratina vurmasi kazaymis penalti degilmis hahahajajajajajajaj normal mücadeleymis verilmezmis 😂😂😂 ulan allahsizlar Allah sizin belanizi versin
Kaza mı? Vay be.. Biz yapsak adam öldürmeye teşebbüs muamelesi yaparlar.

Valla kardeşim senin yönetimin hakemlerle.ilgili böyle susarsa çok normal bunlar
Ne yönetimi reis bizde yönetim falan yok.
Onlar fairci türk futbolununu kurtaracaklar.
Senelerden beri aynı dönem dönem üç dört tane iyi transferle zaten bu takım doğal şampiyonluk adayı...geçen sene acabami dedim galiba bu sefer bu transfer işinde uzun süreli başariyi yakalayacağız dedim ama yanılmışım.senelerrdir aynı halt.göz göre göre yapılan aynı hatalar.
Takımda 3,5 milyondan aşağı alan adam yok ondan sonra Bayern karşısında yenildik ama ezilmedik söylemleri..gerçekleri görmek için yenilmekmi gerekiyor.

Gelelim namussuz hakeme sahada alehinize o kadar rahat maç yönetiyorlarki mis gibi hiç bir baskı yok oyunculardan.zaten yöneticiler türk futbolunu kurtarma peşinde.adamlarda bize karşı hiic bir korku yok.
Böyle net penaltilari vermezler işte.su mac karşı tarafın maçı olsaydı sen gör fırtınalar nasıl kopuyordu.namussuz hakem daha ilk dakikalarda vermediği net sarı kartla belli etti kendini.

25 ine kadar guzel bi dinlenme suremiz var, keske 3 puanla girebilseydik ama yapicak bi sey yok. Takima ve hocamiza guvenim sonsuz. Puan kaybi yazilabilecek macti. Samp ligi deplasman donusu deplasman daima zordur

Üst Alt