⚽ SL 23/24 H:12 | Hatayspor 2-1 Galatasaray | MS | 11 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hangi forvetle başlamalıyız

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Manu depi sonrası antalya depi de zordu. 6 Cl grubu maçından sonra 6 deplasmanın 4'ünün Anadolu olması başlı başına çok kötü. Bu maç da çok zor maç olacak. Sivas zaten buz gibi olur o zaman
Oha bir de Manu D-Antalya D vardı değil mi.

Bildiğin bu kadar ağır fikstüre rağmen, 3 kasım itibarı ile ligde lider olmak ve CL'de gruptan çıkma konusunda böyle bir grupta dahi ipleri elimizde tutmaya devam etmek bayağı başarı lan.

Şu maçı kazanırsak, vallahi büyük avantaj. Ya da en kötü Fb de aynı hafta Ads'e gidiyor, öncesinde Ts ile derbileri var, onlarla bir şekilde milli araya puan puana ya da 1-2 puan civarı girebilirsek bile harika olur.

çarşamba gece bayern maçı başlıyor. perşembe gecesi maç bitiyor ve dönüyoruz. perşembe akşamı tek idman. cuma öğlen hatay'a uçarız. cumartesi de maç. ayı volkan fb maçında oynatmadığı ne kadar as oyuncu varsa hepsini oynatacak. yenileceğimizi düşünüyorum.
Hatay demişim de Mersin'de oynayacağız. Mersinin takımı alt ligde olduğu için zemini de bok gibidir muhtemelen

Hatay demişim de Mersin'de oynayacağız. Mersinin takımı alt ligde olduğu için zemini de bok gibidir muhtemelen

Zemin iyiydi ben geçen hafta bir hatay maçı izledim, bu arada söylediğin kadar zor olmaz, baya avanak bir stoperleri var, bence kazanırız. Hatay iyi durumda değil fazla. Zaten oynamaya çalışan bir takim

Cok ters zamanda oynayacagiz.
Bayern'e karsi cok koşmazsan fark yersin. Cok kosunca da Rize maci gibi yürürüz. Bir de Rize macina 4 gün vardi ve Istanbul'da oynamistik. Simdi hem deplasman hem 3 gün var.

Bence su ana kadarki en zor macimiz
Hatay cok tehlikeli takim
Mutlaka ilk golu atip one gecmek lazim
geriye dusersek isimiz cok zor
Fener demirspor deplasmanindayken
bu maci kazanmak altin degerinde

Zor mac, beraberlik kokuyor. 1-0 olsun bizim olsunluk mac gibi duruyor

Febe de ads deplasmanina gidiyor. Olasi puan kaybinda onlarinda kaybetmesiyle fazla etkilememis olur ama tabiki biz yenip onlar yenilirse mukemmel olur

8 kasım bayern deplasmanı sonucunun bu maça psikolojik ve fiziksel açıdan etkisi çok önemli. umarım bir sakatlık vs yaşamadan, 15 günlük son milli aradan önce son maçımız olan hatay deplasmanından 3 puanı alırız.

bu maç o kadar önemli ki:

bu maçı da alabilirsek; kayseri, antep, antalya, rize, hatay gibi 5 zor anadolu deplasmanını + başakşehir deplasmanını atlatmış olacağız.

ayrıca içeride trabzon ve bjk derbilerini de geçmiş olacağız.

bu maçtan sonra sırası ile:

alanya
pendik D
ADS

fikstürü ile, yaklaşık 1 ay istanbul'dan çıkmayacağız ve 3/3 yapmamızın çok olası olduğu bir fikstüre geçeceğiz.

şampiyonlar ligini bitirmiş olacağız. bir süre sadece lig üzerinden devam edecek ve fikstürümüz 2. devre görece daha avantajlı gibi.

yani her açıdan bu maç çok çok çok önemli. bir yenersek var yaaaa başka bir şey demiyorum.

Üst Alt