⚽ SL 23/24 H:12 | Hatayspor 2-1 Galatasaray | MS | 11 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hangi forvetle başlamalıyız

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Ayı bize karşı da üçlü ve paftan adamlarla çıkmayacağına göre zor maç olabilir
Ama sırf bu yüzden evire çevire yenmeliyiz

8 kasım bayern deplasmanı sonucunun bu maça psikolojik ve fiziksel açıdan etkisi çok önemli. umarım bir sakatlık vs yaşamadan, 15 günlük son milli aradan önce son maçımız olan hatay deplasmanından 3 puanı alırız.

bu maç o kadar önemli ki:

bu maçı da alabilirsek; kayseri, antep, antalya, rize, hatay gibi 5 zor anadolu deplasmanını + başakşehir deplasmanını atlatmış olacağız.

ayrıca içeride trabzon ve bjk derbilerini de geçmiş olacağız.

bu maçtan sonra sırası ile:

alanya
pendik D
ADS

fikstürü ile, yaklaşık 1 ay istanbul'dan çıkmayacağız ve 3/3 yapmamızın çok olası olduğu bir fikstüre geçeceğiz.

şampiyonlar ligini bitirmiş olacağız. bir süre sadece lig üzerinden devam edecek ve fikstürümüz 2. devre görece daha avantajlı gibi.

yani her açıdan bu maç çok çok çok önemli. bir yenersek var yaaaa başka bir şey demiyorum.
dün de dedim

bu maçı yenersek şamp kutlamasına çıkarım

8 kasım bayern deplasmanı sonucunun bu maça psikolojik ve fiziksel açıdan etkisi çok önemli. umarım bir sakatlık vs yaşamadan, 15 günlük son milli aradan önce son maçımız olan hatay deplasmanından 3 puanı alırız.

bu maç o kadar önemli ki:

bu maçı da alabilirsek; kayseri, antep, antalya, rize, hatay gibi 5 zor anadolu deplasmanını + başakşehir deplasmanını atlatmış olacağız.

ayrıca içeride trabzon ve bjk derbilerini de geçmiş olacağız.

bu maçtan sonra sırası ile:

alanya
pendik D
ADS

fikstürü ile, yaklaşık 1 ay istanbul'dan çıkmayacağız ve 3/3 yapmamızın çok olası olduğu bir fikstüre geçeceğiz.

şampiyonlar ligini bitirmiş olacağız. bir süre sadece lig üzerinden devam edecek ve fikstürümüz 2. devre görece daha avantajlı gibi.

yani her açıdan bu maç çok çok çok önemli. bir yenersek var yaaaa başka bir şey demiyorum.
👍👍👍👏👏👏

Üst Alt