⚽ SL 23/24 H:14 | Pendikspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kötü oyuna rağmen 3 puan iyidir ama kazım ve keremin bu kadar kötü oynaması düşündürücü.Hadi kazımın futbolcu olmadığı belli de keremin bu kadar kötü olması kötü

Kazim'in iyi oynadigi mac sayisi bu sezon 3'u gecmez, genel bir kalite dusuklugu var kendisinde. Suan sosyal medyada GS hesaplarin cogu kendisini istemiyor. (suan twitter'da fan sayfasi cok hesaplari da okuyorum genel yorumlar ayni). Angelino da olmadi, Kazimcan da olmayacak. Devre arasi bu takima bir sol bek transferi sart bunu demek istiyorum.
Transfer elbette şart renktaş, bu zaten Allah'ın emri. Ama şu gün transfer yapma şansımız yok ki.. En erken devre arasını bekleyeceğiz. Angelino'yu fesih edip birilerini almak lazım, ama devre arasında kaliteli topçu alabilmek çok zor. O yüzden Kazım'ı bu sezon sıkça izleriz, bu gerçeğe herkes kendini alıştırmalı. Sezon biter, bir yabancı bir yerli sol bek bulunur, sonra gerekirse Kazım da dehlenir, dert değil.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezona girmeden: orta saha, 10 numara, sol bek eksik
Şu anda: orta saha, 10 numara, sol bek eksik.
10 numara eksikliğinin bu sistemde hücum için ne kadar önemli olduğu mertens girince belli oldu

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boey yerine kimi oynatacagiz acaba bir planimiz var mi bence yok biri oynar daha kafasi var.
Bunlara yavasca oyuncu hazirlamak gerekiyor. Tete diye bosuna demiyorum rahatlayan macta denesen boeyi de bosuna yormamiş olacaksin.
Boey kossun, torreira kossun, kaan her yerde oynasın. Eee kardeşim başka bu adamlara bir problem olsa ne yapacağız.
Bir an önce şu saçmalığa bir çözüm bulmak gerekiyor.
10 tane adamin oldugu yerdeki yedek oyuncuyu donemsel kiralik gondermek yerine 2 beki de yedekleyen yeri geldiginde mac içinde orta sahaya kayan oyuncuyu gönderdik.
Zeka sorunu gösteriyoruz net

Üst Alt