⚽ SL 23/24 H:17 | Galatasaray 1-0 Karagümrük | MS | 20 Aralık - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kart Sınırında Bulunan Boey ve Sanchez Karagümrük Maçında Oynatılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 15 22.7%
  • Hayır

Kullanılan: 51 77.3%

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .
Geçen senede içerde Ankaragücü'nü zor yenip derbide 3 atmıştık. Oyunu beğenmek mümkün değil fakat keskin eleştiri için haftasonunu beklemek lazım.

Şikecilerle oynayacagımiz maçin havası farkli olur.
Sanchez inanılmaz fark yaratıyor..Oynaması lazım.
Bizim sikecileri yenmemiz işlerin yolunda olduğunda göstermez.
bu namussuz oluşumun sevinmemesi için devre arasında iki orta saha bir sol bek gerekiyor.Bakin ne bir fazla ne bir eksik,yok alternatifmiş yok yerli kuraliymis kesinlikle başka adam almak için ugrasilmamalidir.transfer dönemini çorba yapmamak lazım.yeter artık..Gına geldi şu yapılan hatalardan.bu yapılan basit hatalarla eldeki iyi oyuncularinda performansını dusuruyoruz...

sunu atamayan bir takim var sonra hala Icardi falan konusun anca. Sunu gozu kapali atamayan oyuncularimiz olursa daha ne konusalim ki? Bunu da Boey yuzunden atamadik, gozul kostu ama top kontrolu ve zamanlamasi kotu.
Topu kontrol etmesi gerek saplantısı sebebiyle bu posizyonları yiyoruz tek pas. Hiç mi ortada sıçan oynamıyor bunlar yav. Burası çok net ofansif taktik yoksunluğu bilmiyor adam ne yapacağını. Belki son 5 aydır idmanda bu pozisyonu yaşamamıştır bile. Bunları ısrarla çalıştırmazsak başaramayız. Tekrar ederek oyunsal anlamda gelişiriz.

Yokluklar içinde rekor kıran hocamı kutluyorum.Orta sahasız bir takımdan iyi oyun felan beklemiyorum. Devre arasına kadar potada kalmamız yeter, gerekli hamleleri yaparsak (2 orta saha+1 sol bek+1 sağ açık) ligde ve Avrupa'da iddialı oluruz.

Nobetteydim izleyemedim
Yemek için verdiğim arada bir 10 dk izleme fırsatım oldu
Yeterince kötüydük
Neyse 3 puanımız hayırlı olsun

Izleyemedik maalesef. Ozetten izledigim kadariyla adamlarin net penaltisi calinmamis. Ben mi yanlis goruyorum yoksa baris tekme atmiyor mu? Bu var ne ise yariyor?

He ayni var hakemleri Torreira'nin penaltisini da calmadi. HAkem art niyetli olsa Baris'i da 2 sari karttan atardi. Biri feghouli'yi cektigi icin diger kart ise topa vurdugu icin.

Ayrica hocamiza sormak istiyorum: Bu icardi neden surekli 90 dakika oynuyor hocam? Takim eksik oynuyor sayesinde.

Üst Alt