⚽ SL 23/24 H:17 | Galatasaray 1-0 Karagümrük | MS | 20 Aralık - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kart Sınırında Bulunan Boey ve Sanchez Karagümrük Maçında Oynatılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 15 22.7%
  • Hayır

Kullanılan: 51 77.3%

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .
Bu maç ile derbiyi bir tutmak manasız nasıl ki her CL maçı öncesi ligde buna benzer oynayıp CL'de farklı oynadıysak o maçta farklı olacaktır bundan şüphem yok.

Lakin dikkat etmemiz gereken nokta Barış Alper'den sol bek olmayacağıdır, çocuk bilmiyor ve bu çok doğal orada oynayacak son adamlardan maalesef.

Sağ salim şu 2 maçı atlatıp devre arasına girseydik ve transferler gelseydi iyiydi şu halimiz ile taze kana ihtiyaç duyuyoruz. Hava yok, o kıvılcımı göremiyorum. Çöpler ayıklanmalı.

Kötü ve rezalet oynadığımız maçta bile 4 tane net pozisyon 2 tanesiyse %1000000'lik gol pozisyonu var hatta bunların dışında Icardi'nin önüne alamadığı topu bile eklemeye gerek duymadım onu da sayarsak 5 tane pozisyon var.

Bu takımın ciddi anlamda sorunu var oyun yapısına bağlamak doğru olmaz ikili mücadele halinde olsa tamam ama bomboş gelen toplara dahi vuramıyor ya da kontrol edemiyoruz.

Bugün berabere bitse hocaya hiçbir şey diyemem oyuna her gereken dakikada müdahale etti yerine giren adamlarda hiçbir şey yapmadı 1-0'dan sonra 3-4 tane pozisyon harcadık penaltısız 1.65 xG yakalıyorsun bunun karşılığı 3 goldü geçen sene Başakşehir'e 7 tane attığımızda 2xG ile yapmıştık her girdiğimiz pozisyonu gole çevirmiştik.

Kadıköy'de yakaladığımızı atmamız gerekirken bu takım başarabilir mi pek sanmıyorum. Umarım durduk yere kazanabileceğimiz maçı saçma sapan böyle goller kaçırarak rakibe hediye etmeyiz.

oelgto7.png

Şikecilerle oynayacagımiz maçin havası farkli olur.
Sanchez inanılmaz fark yaratıyor..Oynaması lazım.
Bizim sikecileri yenmemiz işlerin yolunda olduğunda göstermez.
bu namussuz oluşumun sevinmemesi için devre arasında iki orta saha bir sol bek gerekiyor.Bakin ne bir fazla ne bir eksik,yok alternatifmiş yok yerli kuraliymis kesinlikle başka adam almak için ugrasilmamalidir.transfer dönemini çorba yapmamak lazım.yeter artık..Gına geldi şu yapılan hatalardan.bu yapılan basit hatalarla eldeki iyi oyuncularinda performansını dusuruyoruz...

Iki sezondur ayni gereksinim...

Sanchez'in one katiliyorum ancak bunun asil sebepi oynadigimiz oyun geregi kesici isimlerin gerekliligi bunu yaparkende ayaklari temiz olmali. Zaten bize yine boyle bir isim lazim ortasahaya. O nedenle, Sanchez aslinda ne gerekiyorsa suan eksiklik acisindan, bize onu gosteriyor.

3 puanı alalım da gerisi önemli değil şeklinde bir maç oldu benim için. derbiye puan kaybıyla girmemek lazımdı. iyi de değildik ama böyleyken de kazanmak önemli. haftaya 3leriz

Bundan daha komik bir görüntüyü kolay kolay bir daha göremeyiz bir tarafta topa dokundu diye üzülen oyuncu diğer tarafta herkes ellerini başına götürmüşken siu çekmeye giden Serdar devamında da hareketini yapıyor. Allahtan şu pozisyonu eski bir Galatasaray'lı oyuncu yapmadı neler neler denirdi. :asd:
cl6dqpp.png

Dün aşkamki maçın sonlarına doğru yazdığım mesajı yüksek sayıda beğenen ve ifade bırakarak beni sevinçlere gark eden büyük GALATASARAY taraftarına teşekkür ederim.

Kerem Aktürkoğlu sihrini yapmaya devam ediyor. Benim için bu ülkenin 25 yaşındaki değeri herkesin önündedir. Kıvraklığı, Oyun Zekası ile fark yaratmaya devam ediyor. Derbidede büyük maç oyuncusu olduğunu kanıtlayacak. Seni çok seviyoruz, bu şekilde atmaya attırmaya devam 🪄InCollage_20231221_004739473.jpg

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt