SL 23/24 H:2 | Samsunspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 21 Ağustos - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:2 | Samsunspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 21 Ağustos

Samsunun stoper,ortsaha ve on tarafa toplamda bi 5 transfer yapmasi lazım.pendikten bile cok daha kötüler.ilk gol baya rezillik,2.golde okan kocugun marifeti büyük.fb icin yorum yapma gereği duymuyorum

Uzun serüvende fb'nin ofansif gücünün (yedek) yetersiz olduğunu düşünüyorum

Maçı çözemeyince yedekten girecek; Kent - İrfan - Umut Nayir - Bats dışında adamları var sadece

O değilde fredin ofsayttsn attığı golde spikerin tadiciten akıl dolu pas demesi bana sovdurdu. Sonra duzeltmedide. Herifin kafaya çarptı top fredin önüne düştü. Top auta veya kaleciye gidiyordu

lan tadic ofsayt iste ne agliyorsunuz arkadaş ya . demekki biz gibi hakemler tarafından doğransa bunlar ortalık sümüklü mendil dolacak
Ağlamıyorlar renktaş

Tam tersi bilinçli yapıyorlar

Gerek sosyal medyada gerekse de yazılı basında bu sene başından beri bütün aktörlerini devreye koydular

Maçlardan sonra yapılan hakem açıklamalarına bakın

Tablo net gözükür zaten

Her maç hakları yeniyor diye algı operasyonu yapıyorlar

Bizim maçlarda da lehimize operasyon varmış algısı yapmaya çalışıyorlar

Herkes bu yapıya karşı en sert şekilde tepki vermeli

Bir dakika bile susmamalıyız

sadece cekoya bel bağlamaları güzel. 10 hafta sonra bastonla gezmeye başlar sahada. burası sert bir lig, takımlar hazır değil daha.

ismayil kılop un başında olduğu takımdan bir halt olmaz.
üç beş hafta daha sevinirler, sonra acı gerçeklerle yüzleşirler klasik.

samsun 1-2 cılız atak hariç rahatsız edemedi. fener rahat oynadı

bu sene de fb ile kapışacağız.
nasıl bir iki cılız top fenerdeydi de fener kaleye gidip tehliyeli atak yapamadı ki, samsun akıllı olsa ilk yarından 1 tane çakardi. Ön tarafı çok gereksiz kendini yoruyor ve destek gelmiyordu samsuna.

İkinci yarı ben samsun atar diyordum fofanayı oyundan alınca iyice çöktü samsun. Fener de hiç birşey yok. Bunu net söyleyim. Twenteye bence elenecek. Elenmesini istemem gruplara kalsın tek lige odaklanmasın. o ayrı.

Üst Alt