SL 23/24 H:2 | Samsunspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 21 Ağustos - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:2 | Samsunspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 21 Ağustos

Fener kötü oynuyor fln tamamda geçen seneden daha bitirici ayaklara sahipler bu sene. Ayrıca biz oturmuş kadromuzla oynamamıza rağmen fenerden de çok üstün oynamıyoruz. Geçen sene kötü oynayarak puan toplamıştık ilk haftalarda bu sene bunlar kötü oyunla puan toplucak gibi. Anadolu takımları çok kötü bu sene Bence biraz ciddiye almamız lazım.
Dzeko çokta iyi son vuruscu değil bence sadece su hava toplarinda fırsat vermeyeceksin. Basit bir gol atti samsun defansi sayesinde

şu an Eagle özllıkle yıldızları idare modunda takılıyor cok belli hocalık filan yok

lakin puan kayıpları olursa yada bu yıldılzara hocalık yapmaya kalkarsa ortalık karısbilir

Top fbdeyken tadicle dzekoyla tehlikeli olabiliyorlar, ama rakip gecis oyunu oynadiginda kötüler. Cengiz fln defansa yardım etmezse de böyle devam eder.

aşırı pahali oldugu tartisilmaz ama cengizi alarak yabancı sınırından pek etkilenmeyecekler gibi. turkce bilmeyen ferdi, cengiz + ligde irfancan egrifaggot veya mert muldurle idare ederler

Valla çok ilginç ya
Gaytan Laura diye bi adam var, adam daha 5. dakikada pas atmayı bilmediğini gösterdi
90 dk oynattı bunu
Transfermarkta baktım adam 28 yaşında, şifa niyetine 1 lira bonservis ödenmemiş kariyeri boyunca
Marc bola var o da öyle
Resmen kabilelerden adam toplamışlar
Bari süper lige çıkan kadroyla oynasa bundan 10 kat iyi olur
Bunlarin dinamosu bizim celildi herif bunlari lige çıkarttı bunlar ödül olarak 1.lige gönderdiler.
Orta sahaya press yapmayı bilen 2 tane siyahi bir tane de yunanistan, balkanlardan falan tazı gibi koşabilen bir oyuncu bulup yürüyeceklerdi.
Tomane, tangue gibi nerede bir mal varsa geçen sene aldılar herifler her maç sakattı. Bu sene de çizgilerini koruyorlar.
Ligdeki açık ara en kötü kadro samsunda zannediyorlar ki 40 yaşındaki zeki yavruyla ligde kalırız. 5 haftaya hocayı postalarlar kasımda da düşecekleri belli olur

Şu şekliyle fenerde kırılgan yapı devam ediyor
Dzekoyla tadici yoracaksın, frede dikkat edeceksin, bir de ortadan 2 pasla veya uzun isabetli çıkacaksın, ciddi zorlanırlar görünüyor
Birkaç kötü sonuçta da birbirlerine gireceklermiş gibi bir havaları var
Sadece geçen senelere göre daha net ayakları var ama onlar da ful maçı kaldıracak fizikte değiller

bu arada fenerin golünü iptal eden var hakeminin bugün lisansının iptal edilmesi lazım

adamlar kuralı bilmiyor lan böyle böyle insanları birbirine düşürecek herifler

bizim penaltı bugün bu

Adana Demirspor'un arkasında daha büyük bir güç var o kadar maliyetli kadroyu sadece lig ve sponsorlarla idare edemezler senede 400-500 m TL zarar yazar.
Samsun'un ekonomik gücü de ADS kadar var rtaş ama başkanları futboldan hiç anlamıyor süper lige çıkmak için çok para harcadı sonra eğrisi doğrusuna denk geldi de çıktılar. Demirspor'un yıllık toplam gideri 20-22 m euro

Adana Demirspor'un arkasında daha büyük bir güç var o kadar maliyetli kadroyu sadece lig ve sponsorlarla idare edemezler senede 400-500 m TL zarar yazar.
Samsun başkanının çevresi de siyasi bağı da parası da var.
Son 2 senede çöplere 40 milyon euroya yakın aktardı.
Altı üstü 15 milyon euro harcayıp takım omurgasını kurarak kalıcı olmaya bakacaktı.
5 ay sonra çıkar 10 milyon euro harcadım diye ağlar. Çöp seçmeye bayılıyor

Rengo illa git eski yıldızları topla bilmem ne kadar maliyete gir demek istemedim. Şu zeka fakiri 5,6 kabile adamının yerine uygun maliyetlerle mesela kuzey Avrupa'dan 2,3 adam, güney Amerika'dan da 1,2 tane al, 1 tane de paraya kıy orta sahaya beyin koy yaslan arkana. Ben cidden anlayamıyorum böyle yöneticiliği.

Üst Alt