⚽ SL 23/24 H:20 | Galatasaray 2-1 Kayserispor | MS | 15 Ocak - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yani umarım bu ligi bu şekilde götürüp bizim kadıköyde karanlıklar içinde kaldırdığımız kupa senaryosunu zorlamaya çalışmıyorlardır sezon sonu için.

harbiden en büyük endişem bu.
işte bende ondan tırsıyordum hatta bu seneyi izleme sebebım sadece bu ama bazı arkadaşlar bizm sahada kupa kaldıramazlar filan diyorlar anlamadım açıkçası
ki öyle birşey olursa zaten ne okan kalır ne dursun baskan

Beyefendi teşrif etmiş en sonunda kurtarmaya, 15 senede kurtardığı 2 ve 3.penaltıdır heralde en fazla
Dayı 7 metre kalede çok biliyorsan çıkıp sen kurtarabilirsin madem bu kadar kolaydı bu işler10 senedir forumda takılacağına kalecilik yapsaydın da yaş farketmeksizin yedek kalecimiz olsaydı.
Takımda yada oyuncu bazında eleştirilecek milyon tane konu var. Refleksleri iyi değil diye eleştir, topa çıkmıyor diye eleştir. Pas hatası yapıyor diye eleştir. Kaleciyi penaltı kurtaramadı diye eleştirmek nedir ya.

Penaltılar kralı denen herifin de geldiğinden beri istatistikleri ortada demek ki o iş öyle olmuyormuş.

Dayı 7 metre kalede çok biliyorsan çıkıp sen kurtarabilirsin madem bu kadar kolaydı bu işler10 senedir forumda takılacağına kalecilik yapsaydın da yaş farketmeksizin yedek kalecimiz olsaydı.
Takımda yada oyuncu bazında eleştirilecek milyon tane konu var. Refleksleri iyi değil diye eleştir, topa çıkmıyor diye eleştir. Pas hatası yapıyor diye eleştir. Kaleciyi penaltı kurtaramadı diye eleştirmek nedir ya.

Penaltılar kralı denen herifin de geldiğinden beri istatistikleri ortada demek ki o iş öyle olmuyormuş.
Ne anlatıyon sen ya, he gider kalecilik eğitimi alırım şimdi.

Eleştiriyorum varmı 100 penaltının 90nında yanlış köşeye atladı resmen.

Takımda bugün mental bir sıkıntı vardı iki şey geliyor aklıma ya icardiye tepki var takım içinde biz oynuyoruz o tatil yapıyor gibisinden ya da fb dün son dakikalarda atıp kazanınca moraller bozulmuş çünkü böyle defansif hatalar görmedim torreria bile tanınmayacak haldeydi neyse ki kazandık bir şekilde önemli olan da bu
Hoca maçtan sonra itiraf etti fb kazanınca kendimizi sıktık zorlandık diye abi iyi misiniz ya daha kaç hafta var fb kazandıysa sen de kazanacaksın takip edeceksin sonuçta iki kere son maçta şampiyonluk veren mal bi takımdan bahsediyoruz sen kazan onlar zaten panik olacak hayret birşey yani bi de adamlara fırsat veriyorsun hep fbden sonra oynatirlar bizi bundan sonra

kardesım penaltılarda iyi kaleci sayısı dünyada cok cok az ki onlarında farklı defoları var nando penaltılarda kötü ayagıda kötü bir kaleci ama onun dısında nando tek basına maç alan kalecilerden
misal fenerdeki kova penaltılarda iyi ama herifin altaydan zerre farkı yok

eleştiri noktamız muslera olmamalı daha acil noktalar var cözülmesi gereken

Sen resmen problemlisin, maç içinde tok mertens kaçıracak demeler, her hafta en az bir saçma post.
İstediği yere atlar kardeşim, penaltı kurtaracak diye bir kaide var mı?
Yok.
Adam maç içinde %100 3 pozisyon kurtarıyor koşarak buraya gelip penaltında penaltı.
Hızlı pas atamıyor dediniz attı, uzun pasları hep hatalı atıyor dediniz bunları da düzeltti.
Şimdi de penaltıya sarmış bulunmaktasınız.

Haftaya da bir şutu da kurtar de okey

kardesım penaltılarda iyi kaleci sayısı dünyada cok cok az ki onlarında farklı defoları var nando penaltılarda kötü ayagıda kötü bir kaleci ama onun dısında nando tek basına maç alan kalecilerden
misal fenerdeki kova penaltılarda iyi ama herifin altaydan zerre farkı yok

eleştiri noktamız muslera olmamalı daha acil noktalar var cözülmesi gereken
yav livakoviç geldiğinden beri kaç penaltı kurtardı. Herifin bir turnuva dışında penaltı esprisi de yok. Geldiğinden ber her penaltıyı yemiş.
Demek ki penaltı starı olsan da yiyormuşsun.

bu sezon yeni bi tayfa türedi sövmeden geçemeyecem bitime 10 dk kala stattan çıkıyorlar skor ne olursa olsun

baya koca alt tribün boşalıyor yaw

yav livakoviç geldiğinden beri kaç penaltı kurtardı. Herifin bir turnuva dışında penaltı esprisi de yok. Geldiğinden ber her penaltıyı yemiş.
Demek ki penaltı starı olsan da yiyormuşsun.
evet aslında daha iyi kaleciler var penaltılarda ama onlarında baska defoları var,fenerliler şu an susuyorlar ama altaydan farkı olmadıgını kendileride biliyor

muslera mac alan kalecidir yani en zor bulunacak kaleci tipi

Üst Alt