⚽ SL 23/24 H:23 | Galatasaray 2-1 Gaziantep FK | MS | 29 Ocak - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Koç çıkıp var operatörleri diye ağlıyordu hatırlarsanız. Kimse o zaman anlamadı bu ne demek istiyo. Şimdi ne demek istediğini anladınız mı? Var operatörleri fetocu filan diye bazı şeyler attı ortaya ki birine feto iması yapiyosan gidip anlatma zorunluluğun var. Kimsede bisey anlatmadi yada mahkemeye basvuru filanda görmedim. Kimse ceza da almadı iftira ettiği için. Bu yayıncı kuruluşa ne olduysa o günden sonra oldu. Bizim pozisyonlar yayınlanmamaya başladı. Elimizde o kadar cok şey varki bunun gibi. Hiçbirini konusmuyo bizim kulüp herkes susuyo. Neden bilmiyorum.

Koç çıkıp var operatörleri diye ağlıyordu hatırlarsanız. Kimse o zaman anlamadı bu ne demek istiyo. Şimdi ne demek istediğini anladınız mı? Var operatörleri fetocu filan diye bazı şeyler attı ortaya ki birine feto iması yapiyosan gidip anlatma zorunluluğun var. Kimsede bisey anlatmadi yada mahkemeye basvuru filanda görmedim. Kimse ceza da almadı iftira ettiği için. Bu yayıncı kuruluşa ne olduysa o günden sonra oldu. Bizim pozisyonlar yayınlanmamaya başladı. Elimizde o kadar cok şey varki bunun gibi. Hiçbirini konusmuyo bizim kulüp herkes susuyo. Neden bilmiyorum.
Projeler hayata geçmek üzereyken ucu siyasilere dokunan mevzulara girmek istememeleri bence. Başka mantıklı bir şey gelmiyor aklıma.

Abdurrahimi seçimde yönetime katma isteği de bu siyasi lobiler için olabilir.

Başkanım CHP'ye yaptığınız gibi Galatasaray'a da darbe yapmanız lazım

Projeler hayata geçmek üzereyken ucu siyasilere dokunan mevzulara girmek istememeleri bence. Başka mantıklı bir şey gelmiyor aklıma.

Abdurrahimi seçimde yönetime katma isteği de bu siyasi lobiler için olabilir.
malesef türkiye gerçeği - onay alman gereken işler vs olunca kolaylık olsun hızlı olsun diye ayıya dayı demek durumunda kalıyorsun. özellikle inşaat - bana kalsa en katı halde olmalı ama TR'de işin yürüdüğü sürece eğrisini doğrusunu kimse iplemiyor ufak iş bile olsa.

genede Abdurrahim bu konuda kullanılacaksa - yönetim dışında gs sevdasına yapsın. Bunu koz kullanıp "o zaman yönetime koyun" diyorsada girmesin. illet olduğum bir adam Yönetici olarak

Üst Alt