⚽ SL 23/24 H:23 | Galatasaray 2-1 Gaziantep FK | MS | 29 Ocak - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Transfer yapilmadigi gibi bir de penaltilarimizin verilmemesini öylece seyrediyoruz. Seve seve o VAR devreye girecek, lami cimi yok. Haklarimizi savunun.

Tekrarı şimdi izledim

Takım bu sezon nihayet ben şampiyon olucam topu oynamış içeride

Bir de Alanya maçı vardı gerçi

İkisinin de kilit noktası bana göre Icardi

Umarım Zaha Mertens Barış Icardi hücumunu oturturuz

Yağ gibi akıyorlar

Dün akşam çok güzel oynadık. Kapalı savunmaları aşamamak da geride kaldı. Tamamen kapanmalarına rağmen, bin tane gol kaçırdık. İcardi golle buluştu. Sayılmasa da bence attı. Berkan beklediğimden daha iyi oynadı. Maç öncesinde Zaha nın sonradan girip oyunu ateşleyeceğini yazmıştım. Aynen öyle oldu. Eskiden Arif vardı. Hep ikinci yarı girer gollerini atardı. Pire gibiydi. Zaha da öyle kullanılabilir.

barışın attığı golde su şekildeydim. ondan önceki zahanin direginde elimi masaya vurdum sinirden şişti. bu nasil bir şanssızlık arkadaş 5 top direkten döndü dünya rekoru 6 diye okudum biyerde. nerde dönecek abi şanssızligimiz?

30ca95f6fb7e1b471fe91c88b44e9d8e.jpg

Sut basina xg ye bak.Şut sayisinda cok fark var ama yinede cok verimsiz rezalet sut cekiyoruz

7,32 x 2,44 kale ölçülerine 10 şutun 9'unu havaya dikmek gerçekten olağanüstü iş. Normalde büyük takım dediğin yarım pozisyondan 2 gol çıkarandır, biz 10 pozisyondan 1 tane zor çıkarıyoruz. İnanılmaz bir efor ve sinir yıpranması oluyor her maç sonunda. Hakem ve rakiplerin saçmalıkları yetmiyor bide kendi beceriksizliğimize ayrı sinir patlaması yaşıyoruz.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu sene de bu çıktı VAR şuna karışamaz buna karışamaz. Bunlar tiyatro-film izlemeye mi ekran başında bekliyorlar arkadaş? VAR prosedürünü bir türlü oturtamadık.

Başka bir sıkıntı daha var. Penaltılar için hiç ses çıkarmıyoruz. Rakipler çok iyi biliyo bize var in çalışmadığını. Ceza sahasi içinde istedikleri gibi müdahale ediyolar. Bu aşırı rahatlık veriyo rakibe. Penalti olsada Var cagirmayacak. Ne buyuk lüks rakip adina. Fener maçlarında dokunmaya korkuyorlar tam tersi senaryo işte.

Başka bir sıkıntı daha var. Penaltılar için hiç ses çıkarmıyoruz. Rakipler çok iyi biliyo bize var in çalışmadığını. Ceza sahasi içinde istedikleri gibi müdahale ediyolar. Bu aşırı rahatlık veriyo rakibe. Penalti olsada Var cagirmayacak. Ne buyuk lüks rakip adina. Fener maçlarında dokunmaya korkuyorlar tam tersi senaryo işte.
Yayıncı ve VAR sistemini topa tutmalıyız kesinlikle. ben el pozisyonunun tekrarını hiç görmedim maç boyunca (top durması uzun sürdü diye yalan edildi)

Yönetimin çıkıp - "Fifa uefa ne diyor? Var kayıtları açıklanması - ingilterede bu kadardan önce yapıyorlardı pozisyonlara göre - kural sonrası ülkeler buna hazırlık yapıyor... TFF ne yapmakta? Yayıncı ekrarna getirmiyor, bizim değil çoğu maçta VAR görüntüsü diye puslu uzak görüntüler ya da pozisyonun bloke olduğu görüntüler servis ediliyor....ihalenin hali ortada kasımdan beri toplanılmadı edilmedi..."

gibisinden vurmalı

Üst Alt