⚽ SL 23/24 H:24 | Samsunspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatay maçı:Son dk İcardinin ayağına basılması;
Fb maçı: İcardiye tokat atılıp yumruk sallanması;
Sivas maçı:Abdülkadirin elle topu süpürmesi

Puan kaybettimiz maçlarda net verilmeyen penaltılar. Kazandığımız maçlarda verilmeyen o kadar çok var ki saysam bi 10-15 tane çıkar herhalde.Hakemler net olarak minimum 4-5 puanımızı ve kazandığımız maçlarda minimum 6-7 averajımızı çaldılar .
bu hakemlerin fiziki anlamda canının yanması gerekiyor bıçak kemiğe dayandı artık. bu iş bela okumayla olmayacak

Cok cekindigim bi macti. Sivas deplasmani gibi bekliyodum. 1 tane yesek ceviremeyiz gibi dusunuyodum ama aslanlarim 10 dakkada rahatlatti bizi. Cok kalp kirici bi galibiyet aldik fenerliler icin. Yarin antalya bi koysa liderlik nasil oluyor gorseler 😅

İlk 10 dakikada gelen iki gol bizi şaşırttığı gibi futbolcuları da şaşırtmış olmalı ki, bu sene hiç görmediğimiz kadar geriye yaslandık. Halbuki, hücuma devam etsek, çok daha fazla gol atıp averajı kapatabilirdik.

Bu arada Barış ın attığı gol onun adına müthişti. Dar alanda çok güzel bir çalım attı.

Tüm duran topları kerem demirbay kullanmalı, kerem Akturkoglu'na özellikle kornerlere , yada ceza sahasına orta kesilecek hiç bir yere gitmemesi için mobbing yapılmalı..

Maçın hakemi abartmıyorum şişko denilen ndombeleden kilolu, ndomb incecik kalıyor yanında. Herif balina gibi sürekli topun atılacağı orta sahada keremin geçen sene koşu yapıp icardinin falan alan açtığı yerde geziyor.
Bu herifler nasıl testlerden geçiyor yav, kural desen kural bilmiyorlar, faul desen görmüyor, e balina gibi de kilon var. Dayı sen niye sahadasın ki.

Taylan ve Emre gayet iyi oynamalarina rağmen, fenerli samsun hesapları manupile ediyor. Emre samsunda net macin adami idi, 1 pozisyon kosmadi diye sürekli onu gösteriyorlar.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt