⚽ SL 23/24 H:24 | Samsunspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
samsunun 4 numara acayip kötü herif öyle böyle değil. Berkanı koy daha iyi oynardı. Hoca bunu çok iyi görüp barışı iyi kullandı, ama sonrasında daha çok desteklediler adamı.

Bu maçtan korkanlar için bunların defansının çok körü olduğunu söylemiştim.
Ne dediysem oldu oyun bakışım cidden iyiymiş.
Yalnız sahada olunca daha çok dikkat çekiyor, torreirayı oradan oraya koşturmak bizim orta saha dengesini net bozuyor, defans oyuncuları da yerleşemiyor bayağı kör dövüş dönüyor orta sahada.
Mertens çok iyi pres yapıyor duvar olması da iyi. Bizim os birlikte koşmalı koşmadığından gereksiz atak yiyoruz, kerem ve icardi de katılmalı bu koşuya. Teker teker yakandı koşu değil bir bütün halinse koşmuyoruz ortada çok yer kaybediyoruz böylece, oyuncular olduğu gibi çakılı dursa ortadan atak yemeyiz bak iddia ediyorum topa da daha rahat bir şekilde sahip oluruz.
Torreira basarken demirbay kademeye girmeli aktürkoğlu da geriye çekilmeli geçen senedeki gibi, ilerde daha özgür takılıyor topla buluşturamıyoruz buluştuğu yerler de net yanlış atak yapacak alan kalmıyor.
İnce bilekli bir herif bulsak tadından yenmez

Buraya da koyayım kayıtlarda kalsın:

Trio'da herkesin hemfikir olduğu konular:
- Van Drongelen'in 3 tane %100 sarı kartı var. Üçüncüsünde pozisyon öncesi Torreira'ya yapılan faul de sarıya yakın.
- Icardi'nin pozisyon %100 penaltı ve VAR uyarmalıydı, hakemin görüş açısı kapalı.
- Torreira sarı kart görmeliydi.
- Son top değdi mi değmedi mi emin değiller.
Benim fikrim gösterdikleri açıda bile top net şekilde kırılıyor yön değiştiriyor nasıl penaltı diyemediler şaşkınlıkla izledim.

O son pozisyonda şikecilerin maçı olsa en az 3 ters açıdan verirlerdi pozisyonu.
Eline çarptı mı tam belli olmuyor ama yancı kuruluş başka açıdan vermediğine göre kesin değmiştir.

Trabzon deplasmanı 5 puan'a çıkar diyorlardı aynı puana geldik, Samsun deplasmanında medyada bile bizim kazanamayacağımızı düşünüyorlardı yine çıktık psikolojik üstünlük diyorlardı bu gidişle inanılmaz hızlı çökecekler en ufak olumsuzlukta fena karışacaklar. :asd:
ismail zaten cok gergin özellikle açıklamalarında inanılmaz belli ediyor ve bu yuzden dikkat edin topu sürekli yönetime atıyor yani hakem makem yapın bişeyler demek icin şu ana kadar kendisinin çözdügü tek mac bile hatırlamıyorum ben
üst üste 2 mac kaybetse ne hacılıgı kalacak ne araplıgı ama izin vermeyecekler üst üste 2 maca
yarın antalya macında bile hakemi tehdit edecekler eminim

ismail zaten cok gergin özellikle açıklamalarında inanılmaz belli ediyor ve bu yuzden dikkat edin topu sürekli yönetime atıyor yani hakem makem yapın bişeyler demek icin şu ana kadar kendisinin çözdügü tek mac bile hatırlamıyorum ben
üst üste 2 mac kaybetse ne hacılıgı kalacak ne araplıgı ama izin vermeyecekler üst üste 2 maca
yarın antalya macında bile hakemi tehdit edecekler eminim
Bizim en büyük gücümüz geçen sene şampiyon olup kısa vadelide olsa şampiyonluk hasretini bitirdik ve onun rahatlığı var hocada da rahatlık var çünkü kendini ispat etti.

Ama bunlar tam sınıra geldiler İsmail kendini hiçbir zaman ispat edemedi ve 10 yıldır şampiyon olamıyorlar.

Ligin başı rahat oynarsın puan kaybı lüksün olur ama şu an baskı arttıkça tir tir titreyecekler bizi o kadar etkilemeyecek ama onlar o baskıyı her geçen hafta artarak devam edecek.

2 maç üst üstte kaybetsinler 32-33'ncü hafta şampiyonluk turlarını atmaya başlarız.

Eline net çarpıyor hikaye anlatmasınlar sol kamera direkt karşısında maçı çekiyor o açıyı versinler. Bein baya eleş bir yönetim sergiliyor.

Kameramanlara da ayrı parantez açacağım herif önümde pozisyonları çekeceğine telefona bakıyordu o arada belki kale arkasını gerektirecek görüntü lazım ne olacak.
Kameralar tamamen otomatik olup topu takip etmeli. 3 tane de manuel kamera koyarsın geniş açı tüm sahayı çekersin.
Bazı pozisyonların çekilmemesi cidden doğru olabilir.

Eline net çarpıyor hikaye anlatmasınlar sol kamera direkt karşısında maçı çekiyor o açıyı versinler. Bein baya eleş bir yönetim sergiliyor.

Kameramanlara da ayrı parantez açacağım herif önümde pozisyonları çekeceğine telefona bakıyordu o arada belki kale arkasını gerektirecek görüntü lazım ne olacak.
Kameralar tamamen otomatik olup topu takip etmeli. 3 tane de manuel kamera koyarsın geniş açı tüm sahayı çekersin.
Kesinlikle katılıyorum. Top net şekilde hafif bir yön değişimi var hızlı oynatınca daha net belli oluyor sonuçta şiddeti önemli değil temas yeterli.

Renktas kamera arkasi görüntüsünde zaten tek izlemeyle topun ele carptigi görülüyor. Bahsettigin kameralar, açılar vs. olsa cok daha iyi olur elbette.

Renktas kamera arkasi görüntüsünde zaten tek izlemeyle topun ele carptigi görülüyor. Bahsettigin kameralar, açılar vs. olsa cok daha iyi olur elbette.
Haklısın, ben özeti az önce gördüm kale arkası kamerasındaki görüntüde topu bildiğin şamarlamış herif top yön ve hareket değiştirmiş.
Görmek istemeyene kamerayı soksan da görmez.

samsunun 4 numara acayip kötü herif öyle böyle değil. Berkanı koy daha iyi oynardı. Hoca bunu çok iyi görüp barışı iyi kullandı, ama sonrasında daha çok desteklediler adamı.

Bu maçtan korkanlar için bunların defansının çok körü olduğunu söylemiştim.
Ne dediysem oldu oyun bakışım cidden iyiymiş.
Yalnız sahada olunca daha çok dikkat çekiyor, torreirayı oradan oraya koşturmak bizim orta saha dengesini net bozuyor, defans oyuncuları da yerleşemiyor bayağı kör dövüş dönüyor orta sahada.
Mertens çok iyi pres yapıyor duvar olması da iyi. Bizim os birlikte koşmalı koşmadığından gereksiz atak yiyoruz, kerem ve icardi de katılmalı bu koşuya. Teker teker yakandı koşu değil bir bütün halinse koşmuyoruz ortada çok yer kaybediyoruz böylece, oyuncular olduğu gibi çakılı dursa ortadan atak yemeyiz bak iddia ediyorum topa da daha rahat bir şekilde sahip oluruz.
Torreira basarken demirbay kademeye girmeli aktürkoğlu da geriye çekilmeli geçen senedeki gibi, ilerde daha özgür takılıyor topla buluşturamıyoruz buluştuğu yerler de net yanlış atak yapacak alan kalmıyor.
İnce bilekli bir herif bulsak tadından yenmez
3-4 gunde bir mac oynuyoruz zaten. Gayet rahat bir mac oldu. Bunda Samsun'un harbiden cok kotu defansinin etkisi var. 4 numarayi Belcika 2. ligte bile oynatmazlar. Harbi kazmanin teki.

Üst Alt