⚽ SL 23/24 H:24 | Samsunspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yani bir kulüp bu kadarmı simgesine benzer (aslan) yahu! Hakem içimizden geçti, rakip futbolcular tahrik etti, kuşlar durmaksızın ötüyor! kimsede tık yok! Çünkü aslanın karnı tok uyku vakti...

Tertemiz ve çok kritik bir galibiyet. Samsun iyi çıkış yakalamış bir takımdı ve zor bir deplasman olacağı belliydi böyle bir maçı ilk 10 dakikada harika oldu sonrasında biraz vitesi düşürdük ama önemli olan 3 puandı, Liderliği alabileceğimiz bir hafta olacağını hissediyorum hadi bakalım umarım gerçekleşir.

Rahat falan kazanmadık. Samsun maçın tamamında bizden üstündü, bir gol yesek maç iyice zora girerdi. Bu takıma orta saha takviyesi lazım, yoksa şampiyonluk kolay degil. Kadroda baska adam olmadigi icin hoca istemeyerek Dombili'yi oyuna aldi.

Berbat bir hakem performansı vardı. Verilmeyen en az 2-3 net sarı kart var net 1 penaltı var 1 tanede o pozisyonun tekrarını izlemediğim için net diyorum elle oynama vardı ceza sahsı içinde penaltı.
Uzun zamandır bu kadar kötü bir hakem görmedim. En az 4 sarı 1 kırmızıyı göstermediği gibi 2 net penaltıyı vermedi. Bu hakemin ve vardaki şikecinin bir daha maç almaması lazım. İnanılır gibi değil.

İlk yirmi dk ve ikinci yarının belli bölümleri dışında beğenmedim takimi.

AMA

Verilmeyen penaltı(lar) kalenin içinden kaçan üç gol(icardi/mertens kerem Kaan) yoruyor be. Kendinize gelin abi rahat maç izleyelim artik

Bu arada tamam kerem canimiz cigerimiz protesto etmeyelim destek olalim ama adam bayadir formsuz. Destek olacam diye ilk 11 de İnat etmeye gerek yok. Yedege cekilip biraz kendisini dinleyip muhakeme yapmasini saglamak lazim. Eminim bu imkan verilse kendisini toparlayacaktir.

Üst Alt