⚽ SL 23/24 H:24 | Samsunspor 0-2 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sanchez'in derin pasları falan atağı çıkarken çok rahatlatıyor ve daha tehlikeli bir şekilde atağa çıkabiliyoruz bu çok önemli bizim için. Bugün defanstan çıkamama olayı Nelsson yüzünden oldu mesela gerçi orada beklerin çıkamaması yada pozisyon alırken doğru alamaması da etkiliydi. Sanchez'de sorun atletik olmasına biraz fazla güveniyor. Sonuçta Nelsson'da Sanchez'de farklı iyi özelliklere sahip çok iyi stoperler.

Futbolu bilen adam Maç başında öne geçen takımla maç başında geriye düşen takımın farklı oynayacağını bilir.
Bence geriye düşseydik başardık ve maçı çevirirdik o kadar.

Şu maçı erken çözelim yeter. İllallah geldi bu sezon tek farklı skorlardan. Samsun maçı nedense çok rahat geçecekmiş hissiyatı veriyor bana. En son bunu TS maçında hissettim. 0-3, 0-4 gibi bir skor bekliyorum.

Bundan evvel oynadığımız son Samsun deplasmanı gibi hikaye çıkan bir maç olursa da yok demeyiz :D (11-12 devreyi 2-0 geride kapatıp 4-2 kazandığımız maç)
Laubalilikleri bıraksak olacaktı. Rahat bir maç olacağından şüphem yoktu ama kaçırdığımız absürt goller bu sezon epeyce çoğaldı. Yani anormal derecede kaçmayacak şeyler kaçıyor. Hayrolsun.

Hatay, gumruk, sivas depleri artik yatamazlar. Dusme hattinin orda dolaniyorlar
kişisel beklentim - antalya ile liderlik alıp fener maçına kadar fişi kesmiş olmayo bekliyorum.

BJK ve Karagümrük deplasmanlar 2. ve 3üncü gözümü diktiğim maçlar.

fenerde sivas ve konya ciddi maç olacak umuyorum kurtaramazlarsa o zamana kadar kendilerini.
Hatay fenere yatar- karagümrük zaten fenerin tüm çöplerini depoladığı takım.

edit: TS deplasmanıda var onların birde

Samsun ilk yarı daha etkili oynadı ikinci yarı 46. Dk daki pozisyon gol olsa herşey farklı olabilirdi. Muslera pozisyonu çıkardı samsunun pişi bitti

Üst Alt