⚽ SL 23/24 H:27 | Galatasaray 2-1 Antalyaspor | MS | 26 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Antalya İstanbul macini izledim Antalya 60 dan sonda tel tel döküldü İstanbul tek kale oynadı çok rahat geceriz antalyayi bakın görün

Ayrıca sergen 10 kişiyle savunma Yapmaz oynamaya çalışır

Rakip Antalya ise analiz işini bana bırakın 🙂 Şu anda Prag sonrası kimle oynayalım deseler 1000 kere Antalya derim. Sergen kupa ve ilk 4 hedefiyle geldi iyi de başladı ama Jehezkel sürecinin amatör yönetilmesi sonucu takım kupadan elendi ligte hedefsiz kaldı diyemeyeceğim zira hızla sıra kaybediyor takım. 20 takımlı ligte transfer yapamayan tek takım. Turizm cenneti para basan bir yerde transfer tahtası açamayan bir yönetim var düşünün gerisini. Devamlı aynı oyuncular ile oynadığı için performans çok düştü. Takımda kontra yapabilecek herhangi bir oyuncu yok. Yani dünkü oyunu oynasak 20 dakikada maç biter. Ha hiçbir şey yapmasak zaten Antalya ikinci yarı sahada olamaz. Son üç maç ;

İY MS
Antalya- Bjk. 1-0. 1-2
Samsun -Antalya 0-0. 2-0
Antalya -İstanbul 2-0. 2-2

Son İstanbul maçında kendi sahasında bu kadar aciz bir Antalyaspor izlememiştim uzun zamandır. Son olarak yerel basında çıkan bir haberde maçı izleyenler arasında Yusuf Şimşek varmış. Sergen maça kadar giderse şaşırmam.

Allah'ını seven takım şu maçı ezer geçer kazanır. yorgunluk falan demeden. o kadar önemli ki. en korktuğum maçlar bu tarz iç saha maçları olmuştur her zaman.

GS 69

27
antalya

28 bjk D

29 rize

30 kasımpaşa D

31 hatay

32 alanya D

33 pendik

34 ads D

35 sivas

36 karagümrük D

37 fb

38 konya D

şu fb maçına kadar 10 maç var. 2 puan öndeyiz. bu iş o maça kalmayacak, eminim.

tek tek tüm takımların ligdeki durumuna bakarsak, kalan 10 maçta, 3 rakibimiz tamamen hedefsiz takımlar olacak. ne küme düşme korkusu, ne avrupa hedefi olan takımlar. (antalya, rize, kasımpaşa)

bjk deplasmanı tamamen düğümün çözüm noktası yahu. hem matematiksel hem de psikolojik olarak.

o maçı bir kazanırsak, harika olur. alanya deplasmanına kadar 5/5 bile yapabiliriz. hatta fb o moral çöküntüsüyle muhakkak en az bir maçta 3 puanı bırakır (favorim ts, plase bjk, sürpriz pendik/ads)

takım bu haftalarda ivmeyi de kazandı. icardi, kerem her maç üzerine koyuyor. tete bile vini gelince açıldı. köhn ilk maçta süper intiba verdi.

her şey şu an harika gidiyor. sonu mutlu bitsin.

#24 gelirse, fb ile arayı çok feci açarız. onların içinde bulunduğu mali durum, mevcut başkanları gidince ortaya çıkacak. ellerindeki yaşlı ve yüklü kontratlar ile 16 yabancıyı 12'ye düşürmek için seneye ne kadar debeleneceklerini göreceğiz. bizde ise gelire dönebilecek bir sürü topçu ve çok iyi bir omurga var.

neyse şu seneyi bir bitirelim de sonrasını ikinci perdede konuşuruz.

Üst Alt