⚽ SL 23/24 H:27 | Galatasaray 2-1 Antalyaspor | MS | 26 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
UEFA'dan şimdi elenmek ile atıyorum Çeyrek Final'de elenmek arasındaki farklar;

1) Ülke puanının artışı
2) Kulüp itibarı ve dolaylı yoldan transfer işimizin bir nevi kolaylaşması
3) Daha ileriyi hedefliyorsak bizim bir-iki adım önümüzde diyebileceğimiz Leverkusen ve benzeri takımlarla aramızdaki farkı doğru şekilde ölçümleyebilmek, analiz edebilme
4) Üst tur(lar)a atlamayı başarmanın Takımın kendisine olan güvenindeki artış

Edit: Sadece Boey'in Bayern'e gidişi bile bir genç yeteneğin kapısını çaldığımız zaman bize kafadan pozitif bakmasını sağlayabiliyor.

🟡🔴 Galatasaray’da Beşiktaş derbisi öncesi sarı kart sınırında bulunan futbolcular

👤 Sergio Oliveira
👤 Hakim Ziyech
👤 Davinson Sanchez
👤 Kerem Aktürkoğlu

Stoperi Nelson-Apo yapıp Davinsonu jk maçına saklamak lazım. Zaten Nelson prag'ta oynamayacak.
İlk yarı oynatalım son maçlarda olduğu gibi skoru alır almaz kenara çekelim.

UEFA'dan şimdi elenmek ile atıyorum Çeyrek Final'de elenmek arasındaki farklar;

1) Ülke puanının artışı
2) Kulüp itibarı ve dolaylı yoldan transfer işimizin bir nevi kolaylaşması
3) Daha ileriyi hedefliyorsak bizim bir-iki adım önümüzde diyebileceğimiz Leverkusen ve benzeri takımlarla aramızdaki farkı doğru şekilde ölçümleyebilmek, analiz edebilme
4) Üst tur(lar)a atlamayı başarmanın Takımın kendisine olan güvenindeki artış

Edit: Sadece Boey'in Bayern'e gidişi bile bir genç yeteneğin kapısını çaldığımız zaman bize kafadan pozitif bakmasını sağlayabiliyor.
Diğerleri tamam ama 2'ye katılmıyorum. Avrupa Ligi Çeyrek finalinde elenmek bize kulüp itibarı konusunda ahım şahım bir etki yaraymayacaktır. Omzunda bu kupanın apoleti zaten var olan bir takım için itibar ise konu ya kupayı tekrar alır itibar tazelersin ya da hedef olarak Şampiyonlar Ligi üst turları koyarsın itibar güncellersin.

Üst Alt