⚽ SL 23/24 H:28 | Beşiktaş 0-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenere özel çalınan penaltılar insanların algısını allak bullak ediyor bence. Icardi pozisyonuna ben penaltı vermezdim, Cenk'in yaptığıyla da dalga geçer rencide ederdim. Fener maçında olsa ne olurdu? Kesinlikle birinden birini penaltıya çevirirlerdi. Ağır çekimde 5 tekrar izlet her pozisyonda penaltıya yönlendirebilirsin hakemi. VAR kayıtlarında açıkça gördük.

Öyle bir viraj ki geçtiğimiz an önümüz dümdüz bu maçı kazandığımız taktirde ŞAMPİ derim çünkü fener maçına kadar büyük maç kalmamış +2 puan öndeyiz fenerin hem Trabzon hem beşiktaş maçları duruyor Avrupa'da yorulacaklar net olarak sezonun kırılma maçı diyebiliriz.
5/5 ile devam ediyoruz şu fikstürde birçok rakip takım taraftarı 5 maçta en fazla 10 puan alacağımızı en az 5 puan hatta daha fazlasını kaybedeceğimizi hayal ediyorlardı.

Adım adım virajları geçtik Avrupa fikstürü kupa maçı derken yoğun fikstürden hasarsız çıktık şimdi tek kulvara düştük ve tüm gücümüzü lige vereceğiz yolun sonu şampiyonluk olsun.

Samsunspor 0-2 Galatasaray
Galatasaray 2-0 Başakşehir
Ankaragücü 0-3 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Antalyaspor
Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Köhn de penalti imis, ama bizim daha önce penalti.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen sallasınlar götten uydurmalara nasılsa bir dur diyen yok. Şirin gözükelim çalışmalarını tebrik ederiz.
1. adam topa vuruyor ve gidiyor 2. topa vurur vurmaz cenk fırıldak gibi dönüyor. O sondaki tutmaya penaltı diyorlar dimi.
Her hafta kornerde daha fazlası yaşanıyor yol alsınlar.

Üst Alt