SL 23/24 H:28 | Hatayspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 2 Mart - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:28 | Hatayspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 2 Mart

İsmail'in son dakika sarı kart cezalı olması en az puan kaybı kadar değerliydi. Belçika dönüşü Badou-Midstjö orta sahasına Kruniç-MHY/Fred çıkacaklar o maçta ortada.

Pendik'in kaleci ile savunma traş ama erken gol gelmezse ön hat çok tehlikeli.

Volkan efendi gelir bizim maçta vatan millet sakarya oynatır takımı. Kaybederse o üzüntüyle istifa eder gider. Sezon sonu fenerden görev bekler, gelmezse gider tekrar rahatça yatabileceği bir takımın başına.

Bize gelip g*tünü yırtarlar, fenere gelince kale arkasını bile rakibine verirler en kısa sürede amatöre kadar yolunuz var.
me6kwkw.jpg

Fb'nin sonunda kafası rahat çıkacağı bir maç. Hakem faktörüne dahi gerek olmadan yürüyerek kazanabilecekleri, maç sonu güle oynaya kol kola pozların verileceği bir müsabaka.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İzlemeye gerek dahi duymadım, malumun ilanıydı zaten.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1709404202799.png

Bizim her soyledigimize muhalafet olup aklinca elestiri yapan kasmerler. troller ve de cok bilmisler...

Bu iki fotograf arasindaki fark nedir?

Kucucuk cocuklara bile bunu yaparsan, sonra niye basima bunlar geldi DIYEMEZSIN !

Iki farkli takim , iki farkli tutum..

Her zaman konu suna geliyor ve su cumleyi kuruyorum : Galatasaray yerine baska takim olsa bu kadar serefsizlige dayanamazdi..

Iste bu yuzden Galatasaray..

Üst Alt