SL 23/24 H:28 | Hatayspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 2 Mart - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:28 | Hatayspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 2 Mart

Ekli dosyayı görüntüle 236594

Bizim her soyledigimize muhalafet olup aklinca elestiri yapan kasmerler. troller ve de cok bilmisler...

Bu iki fotograf arasindaki fark nedir?

Kucucuk cocuklara bile bunu yaparsan, sonra niye basima bunlar geldi DIYEMEZSIN !

Iki farkli takim , iki farkli tutum..

Her zaman konu suna geliyor ve su cumleyi kuruyorum : Galatasaray yerine baska takim olsa bu kadar serefsizlige dayanamazdi..

Iste bu yuzden Galatasaray..
Maçta Hatay tribününde Fenerli formalı kişiler vardı. He alınmaması yanlış olur da bize karşı GS formalı alınmayacak diye açıklama yapıp kendi tribününe bile Fenerli alıyorlar.

Maçta Hatay tribününde Fenerli formalı kişiler vardı. He alınmaması yanlış olur da bize karşı GS formalı alınmayacak diye açıklama yapıp kendi tribününe bile Fenerli alıyorlar.
O konuda maçtan önce yonetimlelr konuşursa daha fazla bilet verirler bence anteptede istemiş bunlar Anadolu maçlarında yoneticiler bu tarz olayları denemeli

3 Puanlı bir bay haftası idi zaten fb için. Kendimize bakalım biz, bu hafta önemli bir kırılma noktası. Puan olarak geriye düşebiliriz, eşit kalabiliriz, yahut liderliğe devam edebiliriz.

Bu maçtan puan kaybı beklemek abesti zaten çok takılmaya gerek her sezon bu şekilde en az 5-6 maç alıyorlar ama sonunda hep yamuluyorlar bu sezon da böyle olacak inş biz maçlarımızı alalım yeter top falan oynadıkları yok Pendik bile puan alabilir saçma sapan işler yapmazsa

Hatay ligin en kötü futbol oynayan takımı.

Gerçekten hücum konusunda tek yaptıkları forvete ceza sahasından 80 metre uzun top şişirmek. Bizi de öyle bir topla yendiler.

İstanbulspor bile daha fazla hak ediyor ligde kalmayı.

Volkan zaten yenmek istememiştir fenerini o ayrı.

Arkadaşlar sizdekide nasıl bi Ümit anlamıyorum ki volkan in bu kritik dönemeçte puan alabileceginimi düşündünüz 😁

Üst Alt