⚽ SL 23/24 H:29 | Galatasaray 6-2 Rizespor | MS | 8 Mart - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maç güzel hoş ama hakemin art niyetini konuşmak lazım tüm ikili taktir haklarını Rizespor lehinde kullandı bize faul yapılan kırmızı vermesi gereken pozisyonda bile Rizespor'a faul verdi.

Zaha'ya vuruyorlar devam rakibe dokunmuyorsun faul böyle iş olmaz yüz ifadesinden bile maç başı belliydi futbolcular izin vermeden maçı bitirdi yoksa skandal bir maça dönüşebilirdi.

bizim ligin nekadar kalitesiz oldugunu gösteren en iyi oyuncu jonjo shelvey bu adam newcastle da kazmanın takozun tekiydi tek olayı sert oynaması ve fizigiydi

orası için vasat bir adam burada fark yaratıyor

En zor maçımız adana demir deplasmanı olacak

Herkes yok eski kadro yok düşüşte felan diyor ama bilenecekler bize.

Taraftara da ayrı ayar oldum, 15-20 dk yalandan ışık gösterisi yok nevizade felan uyku moduna geçtiler takımda durdu anasını satıym

Taraftara da ayrı ayar oldum, 15-20 dk yalandan ışık gösterisi yok nevizade felan uyku moduna geçtiler takımda durdu anasını satıym
Bizim takım için tribünlerin dolu atmosferi iyi deplasmanlarda çok daha rahat oynuyor ortamı seviyorlar.

Adana Demirspor'un kadrosu geçen senelerin çok altında matematiksel olarak ligde kaldıkları an tamamen ligi salarlar hedefsiz kalırlar.

Yanlız demirbay harbi topçuymuş Selçuk melo ikilisinden sonra harbi ilaç gibi oldu Torreira demirbay ikilisi sezon başı çok soru işareti vardı kafamda ama adam yıktı geçti sadece Okan hocam şu inadından vazgeçip üçlü orta saha kullansa çok daha rahat gol skor katkısı verecek

Niye zorluyorsun.
Kimisi sirf totemine yapiyor kimisi milleti keklemek için. Sosyal medya bu kadar gereksiz konulards ciddiye alinacak bir yer değil.
Bunun sonu yok cunku.
Ben her mac basi bok gibi kadro yazarim cunku bunlar kufurle calisan adamlar. Ne zaman kimi ovsem sicip batirmistir, en guvendigim adam bile..
O mesaji gorup insan kitabin ortasindan dalmamali. Ben bunu belki de 2014 yilindan beri yapiyorum.
Bugun sen yarin baskasi gelip aa adama soyle boyle mi diyorsun laflari bitmez.
Gayemiz tum.maclarda farkli galibiyet alip milleti susturmak. Acimamak.
Bak cidden yoruldum ben. Icimizi actigimiz aile gorup birbirimize takilip eglendigimiz tek burasi kaldi. Yetiskin olduk eski arkadasliklarimiz yok denecek kadar azaldı. Sosyal medyada 10 dakika geciremiyorum belki bin tane gerizekali fener hesabi var altinda ulke icinde sayilari 10.milyona ulasmis zeka yoksunu insan var.

Ciddi anlamda yorulmus durumdayiz.
Yukarıdaki saydigin şeyleri gerçek bir gs taraftari düşünmez yapmaz zaten. Sen diyorsun ki sosyal medyada ciddiye alma ben keyfine hoca değil yazayım oyuncu değil yazayım gs ego tatmini yeri mıdır hocam. Bu hoca bu oyuncu insan değil midir ya da biz insan değil miyiz.

60 dı galiba yerine sevemem modunu açtılar. çok erken averaj problemimiz olmasa keyfini çıkarmak lazım da daha fazla atabilirdik. bide golden sonra çok basit yediğimiz ofsayt var. konsantrasyon düşüşü golü. bu rizeden fazla gol yedik diyebilirim.

böyle bir hakemin yönettiği bir maçı 6-2 kazandık. çok büyük takımız.

kerem demirbay'ın uzaktan golleri olmasa, skandal bir maça dönebilirdi. resmen 2. alanya maçı gibi olabilirdi.

ya yönetim, çıkın açıklama yapın allah aşkına. geçen hafta hiçbir şey yok ortada, beyblade gibi dönen topçu için günlerce algı yaptılar. göz göre göre katlediliyoruz artık şu işe bir dur deyin.

Güya futbol yazarlarının yorumlara bakıyorum:
Galatasaray çok rahat kazandı, Rize Taktik hata yaptı vs vs...

Olm bu takım ligin üstünde deyin işte. Bu kadarmı zor? Sanki emek yok başkalarının aptallığı bizi iteliyormuş gibi.

Güya futbol yazarlarının yorumlara bakıyorum:
Galatasaray çok rahat kazandı, Rize Taktik hata yaptı vs vs...

Olm bu takım ligin üstünde deyin işte. Bu kadarmı zor? Sanki emek yok başkalarının aptallığı bizi iteliyormuş gibi.
Seneye daha fazla olacak bunlar. Ligde her sene aynı takımı şampiyon görmek istemiyor medya. O yüzden son şampiyonu yeme üstüne bir düzen kurulu

Üst Alt