⚽ SL 23/24 H:29 | Galatasaray 6-2 Rizespor | MS | 8 Mart - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok gereksiz olacak ama anonscu problemimiz sanki hala devam ediyor gibi. dün elinden geleni yapti yeni anonscu ama eski ambiansı bir türlü yakalayamıyoruz gollerden sonra

geçen seneki anonscu bambaşkaydı. belki ona alıştığımız için bize böyle geliyor

bir de anonstan sonra kükreme efektine son vermeliyiz bence

Cumadan 3 puani aldik mutlu bir sabaha uyandik puan tablosuna bakip bakip gülümsüyorum. Fenerin köpeği Rizeye 6 atmak mi dersin dayının sagli sollu sneijder gibi avlamasina mi dersin köhnün muhteşem sutu mu dersin icardinin golü mü dersin kelimenin tam anlamiyla mükemmel bir gece yaşadık ve bombayi fenerin kucağına bıraktık. herkese mutlu bir hafta sonu diliyorum

dün skor 6-2.

normalde bir anadolu takımı maçı bırakır falan değil mi?

rize bildiğin 0-0 imiş gibi bir hırsla oynuyor.

maçı kazanmayı bırak, beraberlik ihtimali dahi yok ama 1 gol için bile oynuyor.

sizce neden?

bizim takım sandığımızdan daha büyük yahu. bildiğin en az 7 takıma karşı oynuyoruz.

rize
hatay
kasımpaşa
sivas
karagümrük
beşiktaş

(en küçüğü en sona yazdım)

başta olmak üzere, bir çok takımın bize karşı oynadığı futbol ve maçtan sonraki reaksiyonları ile, fb karşısında oldukları durum arasında büyük fark var.

hepsini yazdık.

holding gidince göreceğiz hepinizi.

Dün maçın tekrarını izleyecek olan varsa hakemin yüz ifadesine çok dikkatli baksın özellikle İstiklal Marşı sırasında yüzündeki gerginliğe baksın çok net operasyon gelmiş operasyon çocuğu...

Ortada kararları onlara vermelerini geçtim bizim faulleri vermeyip devam ettiriyor ya da rakibe veriyordu. Bakmayın kolay geçtiğinde elinden geldiği kadar zorlaştırmaya çalıştı. Rizespor'un 1'nci golünden önce Demirbay'ın eli yok orada bile devreye girdi farkı 1'e indirdi. 1-0'ken rakibin kalecisini geçtim Torreira'ya yapılana kırmızı göstermedi.

Say say bitmez çünkü kafaya koymuşlar.

Dün maçın tekrarını izleyecek olan varsa hakemin yüz ifadesine çok dikkatli baksın özellikle İstiklal Marşı sırasında yüzündeki gerginliğe baksın çok net operasyon gelmiş operasyon çocuğu...

Ortada kararları onlara vermelerini geçtim bizim faulleri vermeyip devam ettiriyor ya da rakibe veriyordu. Bakmayın kolay geçtiğinde elinden geldiği kadar zorlaştırmaya çalıştı. Rizespor'un 1'nci golünden önce Demirbay'ın eli yok orada bile devreye girdi farkı 1'e indirdi. 1-0'ken rakibin kalecisini geçtim Torreira'ya yapılana kırmızı göstermedi.

Say say bitmez çünkü kafaya koymuşlar.

demirbay uzaktan golleri atmasa 2. alanya faciası olacaktı.

Üst Alt