SL 23/24 H:3 | Fenerbahçe 4-0 Başakşehir | MS | 28 Eylül - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:3 | Fenerbahçe 4-0 Başakşehir | MS | 28 Eylül

Gerçekten top oynadıkları yok.
Biz geçen seneki gibi fizikalite açısından rezalet başladık, ona rağmen tek beraberliğimiz var. Biz çıkışa geçeceğiz fizik olarak, onlar inişe. Çünkü şu anda maksimumlarıyla oynuyorlar her anlamda.

Şu Icardi’nin falan beli biraz incelsin görecek onlar. Bir mağlubiyet, bir berberlikle karışırlar yine. İso gitsin Emre gelsin demeye başlarlar.

Bu sezon Başakşehir'in açık ara en iyi oyuncusu Dubois olur sonrasında da Dennis zaten orta sahalarında bu maç sıfır direnç vardı fenerin o bölgeye baskısıyla dağıldılar 20 dakikada oluşacak skor çok sürpriz değil.

Asıl merak ettiğim konu Cemali kim tarafından torpille futbolcu olduğu çok net araştırılması lazım son yıllarda süper lig seviyesinden uzak 2'nci liglerde bile oynayamayacak adam nasıl oluyor da bu seviyede forma şansı buluyor. Geçen İstanbulspor'u yaptığı hatayı görseniz yeterli cevap olur uzun zamandır takip ediyorum Rize ve Antalyaspor'da da maçlarını izledim Rizespor'u düşürdü Antalyaspor'u da düşürüyordu.

Bizim maçtaki 11'leri
Volkan
Dubois - Duarte - Ba - Lima
Kartsev - Berkay
Serdar - Aleksic - Dennis
Piatek

Bu maçtaki 11'leri
Volkan
Kartsev - Duarte - Cemali - Lima
Deniz - Berkay - Aleksic - Serdar
Piates - Pelkas​

Renkdasim, en az senin kadar istedigimi fark etmissindir. Oyuncu bazli da konusmuyorum tek Zaha'da da yok bu sorun.. Sorun en az 4-5 anahtar pozisyonda ve beklentideki oyuncunun benzer durumda olmasi ve bu sure icinde telafisi zor puan kayiplarinin yasanabilir olmasi. Bu arada, fenevin bu galibiyeti uzerine de yazmiyorum umurumda da degil zira Basaksehir les gibi bir takim ozellikle eksik isimleriyle. Konu su, bizim durumumuz, oturtulamamis oyun ve hazir olmayan kagit ustunde A kalite isimler.
Bunlara bende katılıyorum zaten renktaş :) ama bence bu sorunlar düzelecek. Çünkü oyuncular fiziken hazır hale gelirse illaki düzgün oyunu oynayacaklar. O zaman zaten herkes kurulan kadronun nasıl hayvani birşey olduğunu görecek. Okan hoca bende halen sorun işareti ama lig için konuşuyorum aldığımız oyuncular gelip yatacak tipler değil ve hirslilar. Hiç yoktan bireysel yeteneklerle bile olsa ligi hallederler. Fenere gelince gerçekten kötü top oynuyorlar. Kırılgan bir kadroları var. İlk tokezlemede zaten dağılabilme potansiyeli var. Rotasyonlarida yeterli değil. Iki sakatlık yogun mac temposu bunlara bizden fazla zarar verir. İsmail de ordan cikaracak hoca değil.

Açıkçası can sıkan durum Fenerbahçe’nin formu değil. Szymanski ve Fred’in iyi topçu olduğunu zaten biliyorduk.

Hatta Tadic ve Dzeko yaşları nedeniyle düşmeye başladı. Üzerine aldıkları Cengiz’den de faydalanamadılar.

Ama yine de çoğu transfer katkı verdi ve 11 çıkıyor.

Livakovic
Dijku
Becao
Fred
Szymanski
Dzeko
Tadic

Geldiğinden beri hep oynuyor.

Bize bakıyorum hala Zaha adapte olacak mı? Ziyech’i ağrıları bitecek mi? Angelino takımı baltalayan uyumsuz performansını ne zaman bırakıp katkı verecek?

Ndombele ne zaman koşabilir hale gelecek. Kerem Demirbay 1 maç iyi 3-4 maç Oliveira’ya rahmet okutan gamsızlığı ne zaman kesip üst üste iyi maçlar çıkaracak onu bekliyoruz.

Bu sene avantajı alacaksak

Boey
Abdulkerim
Torreira
Kerem
İcardi

Bu beşlinin yanına sürekli katkı veren 4-5
isim daha şart en az.

Nelsson
Sanchez
Ndombele
Tete
Zaha
Ziyech

Bu altı isimden sahada olan kimse giren çıkan kızgın Demir koru gibi çökmeli rakibe.

Nelsson geçen senenin bir tık gerisinde olsa da yine iyi, Sanchez iyi başladı. Tete bir damla bal çaldı ama ligde bence vasatı aşamadı. Ziyech sakatlanmazsa hemen katkı verecek ama 2 maçtır olmayacak Cumartesi olmazsa.

Zaha ve Angelino olumsuz manada iki performans veren ve oyunda oldukça takımı geriye götüren konumda zatenZ

Bunlar hallolmalı. Muslera da yedekliği zaman zaman düşünmeli artık.

37 yaşındasın, 8+3 var kaptansın ve kaptanlık bazen fedakarlık gerektirir.

Bizim oyunda onların oyunda kötü. Hakemler tek farkı oluşturuyor. Uzun vadede Bizim oyun oturunca ayrica oyuncular alışıp form tutunca çok fark olcak. Birde bunlar yine fixturu ayarlamış. O ayarladiklari fixtur bir taraflarına girince görcez:)
İki takım da kötü oynuyor evet ama aradaki fark disiplin. Bizim teknik ekip ve futbolcular konsantre falan olmuyorlar. Bu kafayla giderlerse 6 aya bile hazır olamaz takım.

Gerçekten top oynadıkları yok.
Biz geçen seneki gibi fizikalite açısından rezalet başladık, ona rağmen tek beraberliğimiz var. Biz çıkışa geçeceğiz fizik olarak, onlar inişe. Çünkü şu anda maksimumlarıyla oynuyorlar her anlamda.

Şu Icardi’nin falan beli biraz incelsin görecek onlar. Bir mağlubiyet, bir berberlikle karışırlar yine. İso gitsin Emre gelsin demeye başlarlar.
Her vurdukları gol oluyor. Gol beklentisi 0.57 iken 3 gol attilar

Ligin düğümü yine 2.devrede çözülecek ve esas pislikler orada dönecek çünkü fenerin asıl zorlu fikstürü 2.yarids geçen seneki gibi penaltılar kırmızılar havada uçuşacak
Şu an onlarda bizde bireysel gidiyoruz lakin onların maximumu bu biz ise daha yariyla oynuyoruz bizim maximum gelmemiz ligi şömine eder

Üst Alt