SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart

Neyse beyler sıkmayin caninizi. Trabzona is dustugunden beri ne zaman bi ise yaramis ki. Bu mallar en ummadik maclarda puan kaybettiler. Gecen sene giresun bu sene samsun.

Yine gider bi mallik yaparlar merak etmeyin
Mallik yapiyorlar, ama su ezik hakemler korkuyorlar ve puan kaybetirmiyor bu serefsizlere. Sadece son 3 haftaya bakarak bile puan farki en az 8 olmustu.

Abi üzerine koşarak gelen taraftara vuran oyuncuya cezayı benim de vicdanım çok el vermiyor. Başka tarafa koşana vuran oyuncu için aynısını hissetmemekle beraber bir yere kadar anlayabilirim ama artık güvenliklerin yere yatırıp kıskaca aldığı adamın kafasına tekme de olmaz yani...

Gerçek hayatta bile sana saldıran, hatta baya öldürmeye teşebbüs eden kişi bir şekilde etkisiz hale geldikten sonra sen üstüne gidip öldürücü şekilde tekme falan atarsan artık nefsi müdafaa sayılmıyor.

FB'liler sürekli "bıçakla saldırı" diyorlar. O kadar kamera görüntüsü veya fotoğrafta şu bıçağı net şekilde gösteren bir görüntü gören var mı? Bir tane sahaya girenin ceketinin kolunda ne idüğü belirsiz bir şey parlayan foto, bir de yerde yine ne olduğu anlaşılmayan bir metalik nesne gibi bir şey görüntüsü dışında bir şey görmedim ben.

Saha içiyle alakalı bu maçta emin olduğum yüzde 99 avcı maçı koça sattı.
Ödemeyi de bitcoin ile aldı.
Çıkardığı kadro ve daha önemlisi hiç baskı yaptırmaması vs normal değil.

FB'liler sürekli "bıçakla saldırı" diyorlar. O kadar kamera görüntüsü veya fotoğrafta şu bıçağı net şekilde gösteren bir görüntü gören var mı? Bir tane sahaya girenin ceketinin kolunda ne idüğü belirsiz bir şey parlayan foto, bir de yerde yine ne olduğu anlaşılmayan bir metalik nesne gibi bir şey görüntüsü dışında bir şey görmedim ben.
Bu işten nasıl en az hasarla sıyrılırız diye düşünüp bunu buldular herhalde. Daha önce çok sahaya atlama olayı oldu ama oyuncuların taraftara bu şekil saldırdığı bir olay hatırlamıyorum. TFF falan değil olaya direkt devlet el koymuş gibi duruyor. Bildiğimiz fener bu saate kadar 10 kere açıklama yapardı çünkü. Susun demişler belli.

Üst Alt