⚽ SL 23/24 H:32 | Alanyaspor 0-4 Galatasaray | MS | 15 Nisan - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle ve çocuğun amcası zaten ultrasllan üyesi, bilmiyorum acaba kendisi turkiye istemedimi lakin barış giderse tam bize lazım olan adamdi şimdi büyük.ihtimal Alanya başkanını zengin edicez
Abi Barış falan gidemez ya doğru düzgün 1 sezon bile izleyemedik çocuğu

Şu işin dillendirilip durması çok saçma kalsın işte en az bir iki sezon daha

Dinkçi ise bize gelmez isterdi teklif yapsak. Kariyer için Freiburg daha iyi olacaktır tabii ama istesek almanın bir yolunu bulurduk

Zaten amcası da istemediler, serbest kalma maddesinin tarihi doluyordu parayı vermediler demiş

Artık Oğuz Aydın ve Başar Önal falan denenecek herhalde

Kesinlikle ve çocuğun amcası zaten ultrasllan üyesi, bilmiyorum acaba kendisi turkiye istemedimi lakin barış giderse tam bize lazım olan adamdi şimdi büyük.ihtimal Alanya başkanını zengin edicez
Haberler çıkmıştı istediğimize dair hatta prensip anlaşmasına vardığımıza dair sezon sonu için. Sanıyorum Bundesliga'da kalmayı seçti kendisi daha rahat yükselirim diye düşündü herhalde.

@Mahir Nadi ,

sevgili mahir yazmis oldugun detayli yorum dan dolayi kalemine saglik.
mesajinin ozellikle ^kerem^ kismini okurken ,
de javu yasamis gibi oldum . . .
nacizane , kendisini imparator donemi ilk izledigim donemin maclari basliklarin da ve kendi basliginda - senin belirttiklerinin coguna deginmistim.
Ta Terim zamanından beri söylüyorum bunları

attigi gollerden,asistlerden bagimsiz :

malesef uzucu olan - degindigimiz noktalara baglaminda o gunden bugune degisen bir durum olmadi...

kendisinden bagimsiz, bu konu ozelinde ;
bahsettigimiz , futbola dair teknik ve bireysel altyapi baglamindaki nuanslar kanimca altyapisi saglam, genel futbol bilgisi hazir sekilde a seviye de pro oyuna gecis yapanlar icin olmazsa olmaz - bi nevi calisarak,ogrenerek,geliserek olan -kazanimlar...

diger turlu hep bir seyler eksik gorunur, gorunuyor da...

saygi ve selamlar.

Abi Barış falan gidemez ya doğru düzgün 1 sezon bile izleyemedik çocuğu

Şu işin dillendirilip durması çok saçma kalsın işte en az bir iki sezon daha

Dinkçi ise bize gelmez isterdi teklif yapsak. Kariyer için Freiburg daha iyi olacaktır tabii ama istesek almanın bir yolunu bulurduk

Zaten amcası da istemediler, serbest kalma maddesinin tarihi doluyordu parayı vermediler demiş

Artık Oğuz Aydın ve Başar Önal falan denenecek herhalde
Barış aynen boey gibi hedefler koymuş çocuk önüne çok disiplinli 2 ayrı alman hocası 1 tane dil hocası varmış eğer şampiyonada skor yaparsa ve cift hane teklifler gelirse elimizde tutamayiz
Merak ediyorum ispanyaya giden arda nekadar extra çalışıyor hem fizik hem dil

Barış aynen boey gibi hedefler koymuş çocuk önüne çok disiplinli 2 ayrı alman hocası 1 tane dil hocası varmış eğer şampiyonada skor yaparsa ve cift hane teklifler gelirse elimizde tutamayiz
Merak ediyorum ispanyaya giden arda nekadar extra çalışıyor hem fizik hem dil
Çift haneli dediğin nedir ki €15-20m'ye Barış gibi biri satılmamalı

€50-60m edecek potansiyel var sadece bir sezon daha kalsa yeter

Çift haneli dediğin nedir ki €15-20m'ye Barış gibi biri satılmamalı

€50-60m edecek potansiyel var sadece bir sezon daha kalsa yeter
25 yalındaki bir Türk oyuncuya 50-60 verecek enayi bulamazsın.
Abartmayı da bırakalım 25-30 arası makul bir bonservis olur. 18-19 olsa okey de yaş ile o bonservis hikaye. 2 sene önce 2.ligde oynuyordu bu çocuk, alt liglerin kalitesi verilen eğitim de ortada.

25 yalındaki bir Türk oyuncuya 50-60 verecek enayi bulamazsın.
Abartmayı da bırakalım 25-30 arası makul bir bonservis olur. 18-19 olsa okey de yaş ile o bonservis hikaye. 2 sene önce 2.ligde oynuyordu bu çocuk, alt liglerin kalitesi verilen eğitim de ortada.
Ne yapalım yani gelişimi ortada

50-60 veren yoksa kalır

3 sene daha sözleşmesi var

Sözleşmesinin son senesinde bile 25-30 eder

Ne yapalım yani gelişimi ortada

50-60 veren yoksa kalır

3 sene daha sözleşmesi var

Sözleşmesinin son senesinde bile 25-30 eder
Seneye Kerem gibi bunun da psikolojisini harap eder bu taraftar.
Değerini bulan oyuncuyu satacaksın, bugün 50 desen o adam 25tir zaten. 50 diye diretirsen eldeki parayı da kaybedersin.
Barışın 50lere çıkması için geliştirmesi gereken daha çok özellik ihtiyacı var pas oyununu öğrenmesi lazım.

Bende isterim 50 ye gitsin ama gelmeyeceği gerçeğiyle de yüzleşelim, bunun olması için ya Avrupa şampiyonasına damga vurup şampiyon yapmalı yada ş.liginde ciddi takımları eze eze çeyrek yapacağız burada baş aktör de barış olacak.
Gerçekçi olursak 30 milyon şu dakika itibariyle herkesi memnun eder..

Seneye Kerem gibi bunun da psikolojisini harap eder bu taraftar.
Değerini bulan oyuncuyu satacaksın, bugün 50 desen o adam 25tir zaten. 50 diye diretirsen eldeki parayı da kaybedersin.
Barışın 50lere çıkması için geliştirmesi gereken daha çok özellik ihtiyacı var pas oyununu öğrenmesi lazım.

Bende isterim 50 ye gitsin ama gelmeyeceği gerçeğiyle de yüzleşelim, bunun olması için ya Avrupa şampiyonasına damga vurup şampiyon yapmalı yada ş.liginde ciddi takımları eze eze çeyrek yapacağız burada baş aktör de barış olacak.
Gerçekçi olursak 30 milyon şu dakika itibariyle herkesi memnun eder..
Kerem nere BAY nere

Karakter farkı var arada

BAY'ın ederi €50m'dir

€50m gelmezse duruma bakarız 2026'da

@Mahir Nadi ,

sevgili mahir yazmis oldugun detayli yorum dan dolayi kalemine saglik.
mesajinin ozellikle ^kerem^ kismini okurken ,
de javu yasamis gibi oldum . . .
nacizane , kendisini imparator donemi ilk izledigim donemin maclari basliklarin da ve kendi basliginda - senin belirttiklerinin coguna deginmistim.

attigi gollerden,asistlerden bagimsiz :

malesef uzucu olan - degindigimiz noktalara baglaminda o gunden bugune degisen bir durum olmadi...

kendisinden bagimsiz, bu konu ozelinde ;
bahsettigimiz , futbola dair teknik ve bireysel altyapi baglamindaki nuanslar kanimca altyapisi saglam, genel futbol bilgisi hazir sekilde a seviye de pro oyuna gecis yapanlar icin olmazsa olmaz - bi nevi calisarak,ogrenerek,geliserek olan -kazanimlar...

diger turlu hep bir seyler eksik gorunur, gorunuyor da...

saygi ve selamlar.

Teşekkür ederim, onore ettin beni

Evet biraz ülkemizdeki altyapı eksikliğinden kaynaklanıyor bu durum
Avrupa menşeili oyuncular hangi pozisyonda, hangi sistemde, nasıl oynayacakları küçük yaşlardan itibaren ezberletiliyor
Bizde ise çok eksik
Bu yüzden bizden çok çok çok yetenekli olursa avrupaya gidebiliyor
Kerem ise sterse gelişebilir ama önce şu ruh halinden sıyrılıp gerçekten istemesi lazım

Üst Alt