SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    109
  • Anket kapatılmış .
Bir de şu VAR karışmaz saçmalığı var. O da işin kıvırma taktiği. VAR izle diyor diye kararını değiştirmek zorunda değiller. Kaldı ki o kadar eski hakem dakikalarca pozisyonu izliyor, aynı kararı veremiyor.

Zenci arkadan tekmeyi atıyor zaten ki manaj o yüzden sendeliyor ama hadi onu geçtim devamında livakovic adama kayıyor bu da penaltı bu neden konusulmuyor
ben maçı izlerken neye bakıyorlar yav diye baktım - bana göre livakovic'in hamleleri temiz- arkada djikuyu bir ana tamamen silersen manaj kendini takmış gibi duruyor açı yüzünden.

djiku'nun müdahlesi yüzünden oluyor zaten ki o net penaltı - argüman başlamadan bitiyor. "şiddetini mi ölçün" diyorlar yani komedi. "Aşil tendonuna bastım ama sert değildi" denebilir mi mesela - salak salak kafa şişirmeler.

kartın gelmemiş olması daha enteresan - hakemin Djiku'ya mı livakovic'in hareketine mi verdiğini bilmiyoruz - bence ilkine verdi - ama neden kart yok ?

Her şey iyi güzelde bu penaltı pozisyonunu vara bile gitmemesi gerekiyor.Hakem hakem olsa zart diye düdüğü zart diye çalması olmazsa olmaz.Ağzındaki düdük emzik değil!…

Samimi olduğum bazı ezik arkadaşlar 33 haftada 1 yenilgi almış takımın 2 hafta yenileceğini bunlardan biride eziklerin ramps parkta bizi yenmeleri.
Dedim sen içme suyu olarak ne marka kullanıyorsun söylede biz de kafa yapmak için rakıya extradan para vermeleyim.

Bunların belalı skorları hep 2-2 oluyor ... GS Store çalışma yapsın bunun üzerine iki iki dört eder yeter güzelim yeter diye ...

Üst Alt