⚽ SL 23/24 H:4 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | MS | 2 Eylül - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 23/24 H:4 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | MS | 2 Eylül

GA, ligden düşecektir de sıralamada sondan kaçıncı sırada tamamlayacağı konusu sonraki gelişmelere bağlı. Yine de tahminimden daha iyi gördüm bizim takımı. Demirbay işe yarayacak gibi...
Antepin düşeceğine katılmıyorum.Fener maçında da izledim 10 kişi feneri çok zorladılar Maxim denen hıyar 20. Dakika da hemde itiraz sarısından kırmızı gördü.Fener zor yendi.Fenere kök söktüren Pendik ki son dakika penaltıları yendi yoksa puan alıyorlardı evinde Alanya’ya yenildi.Geçen yendiğimiz Trabzon bu hafta 5 ledi.Başak 0 puan da onu 1-0 yenen Konya lider ki başak 10 kişiydi.Kayseri transfer yapmadı reziliz berabere kaldık öldük bittik dedik ki ben dahil.Adamlar üstüste puanlar aldı hemde galibiyet deplasmanda.
Yani takımlar hazır değil ama biz baskıyı be istekli oyunu ortaya koyunca olduklarından kötü gözüküyorlar.

uzun özeti izledim

antepin ilk yari 2 , ikinci yari bir tane iyi pozisyonu vardi

mertens ataklarda genelde önemli rol oynadi

fazla zorlanmamisiz

Tartışmalı tek bir karar var o da tete nin pozisyonu. Onun dışında tek bir pozisyon yok maçta... Hakkı yenilen birisi var ise o da bizizdir..

Şu maçta iki penaltimiz (kalecinin Kerem'i dusurmesine elle oynadı diye kesilen ve tete'nin pozisyon), iki kırmızı kart (tete'nin son adamken düşürülmesi ve icardi'ye yapılan gaddarca hareket) verilmemiş ve hâlâ utanmadan %100 penaltı olan pozisyon için konuşabiliyorlar bu ahlaksizlar kudurmuş arsizlar gibi her hafta saldıracak belli oldu yönetimin de harekete geçmesi lazım.

Lig bu kadar işte. 10-11 takım bu Antep seviyesinde kaldı ki Antep'in oyuncuları bireysel olarak lige dönem dönem ağırlığını koymuş isimlerden oluşuyor. (Gradel,Maxim,Jevtovic,Djibolodji)

Lig 90 puan barajını zorlayacaktır, bilhassa içerde 1 kez bile olsa puan kaybı yapmamamız gerekiyor.

Oyun için çok fazla konuşmaya değmez çünkü karşıda sönük bir rakip, bozuk zemin, sıcak hava ve yorgun bir Galatasaray vardı önemli olan sonuçtu ve onu bir şekilde aldık.

Şimdi 2 hafta ara.

Bu sürede yeni transferlerimiz tam olarak hazır olur umarım.

Ara dönüşü sırasıyla,
İçeride Samsun,
İçeride Kopenhag,
İstanbul'da Başakşehir,

ve muhtemelen tehir edilen yine İstanbul'da İstanbulspor maçlarını oynayacağız. (Başka bir tarihe erteleme şansları yok gibi bir şey, bir tek o hafta arası maç yok)

Yani, 3-4 ekim Manchester deplasmanına kadar İstanbul dışına çıkmayacağız 1 ay boyunca.

İstanbul ve Başak deplasmanları, hem takımların güçleri hem de İstanbul içi olması sebebiyle bu süreçte denk gelebilecek en iyi deplasmanlar.

Çok önemliydi Antep galibiyeti.

Alex Taşçıoğlu nasıl da ofsayt olmayan gole bayrak kaldırdı ama :dd

Ya madem milimetrik bir durum var, kaldırma devam et bırak zaten ofsaytta V. A. R.'dan döner. Bariz ofsayt ise kaldır.

Bu tarz pozisyonlar hakemin niyetini belli eder direkt.

Düşünün bir de V. A. R. olmayan karanlık dönemi.

Özellikle Kadiköy'deki Anadolu maçlarında, derbilerde vs bunun gibi, Aydınus gibi adamların öyle kararları var ki aklınızı kaybedersiniz.

Bence Yoğurtçu Parkı'na eda Erdem'in falan değil bunun, Aydınus'un falan heykelini dikmeliler.

Nasıl da V. A. R. geldi de Fb'in bütün derbi serileri bitip, Kadıköy yol geçen hanına döndü ama?

Gerçi V. A. R. varken bile neler yapıyorlar, geçen yine Aydınus'un bildiğin Hakan Ceylan itirafı var. Yine bir derbi, yine Fb lehine uyduruk bir penaltı. Hakan Ceylan ver demiş, şimdiki aklım olsa bakardım diyor, seminerde Hakan'a kızdım diyor. Eee yenilen hak ne olacak?

Geçen sene yine K.köy'de Arda Güler'in balıklama atlamasına verilen uyduruk penaltı?

Ben hayatımda Fb kadar korunan ve aynı oranda başarısız olan başka bir camia daha görmedim.

Resmen Türk futbolunun ilerlemesinin önündeki en büyük engel şu camia.

Şimdi 2 hafta ara.

Bu sürede yeni transferlerimiz tam olarak hazır olur umarım.

Ara dönüşü sırasıyla,
İçeride Samsun,
İçeride Kopenhag,
İstanbul'da Başakşehir,

ve muhtemelen tehir edilen yine İstanbul'da İstanbulspor maçlarını oynayacağız. (Başka bir tarihe erteleme şansları yok gibi bir şey, bir tek o hafta arası maç yok)

Yani, 3-4 ekim Manchester deplasmanına kadar İstanbul dışına çıkmayacağız 1 ay boyunca.

İstanbul ve Başak deplasmanları, hem takımların güçleri hem de İstanbul içi olması sebebiyle bu süreçte denk gelebilecek en iyi deplasmanlar.

Çok önemliydi Antep galibiyeti.
good v2.

Üst Alt