⚽ SL 23/24 H:4 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | MS | 2 Eylül - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 23/24 H:4 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | MS | 2 Eylül

Düşük viteste rahat bir galibiyet oldu. Oyun meh. Milli araya kazasız belasız gitmek güzel. Dönüşünde daha hazır ve geniş bir kadroyla oynayacağız insch. :ka21:

Ben oynadigimiz oyunu begenmedim acikcasi.Ortasahaki zaafimiz hala devam ediyor.Takim olarak kotuyuz.Transfer kapandiktan sonra okan hoca artik ideal 11 ini belirlemeli.Takim birbirine alistikca cok daha iyi oynayacagiz elbet.Fakat o sure zarfina kadar stres manyagi olacagiz gibi duruyor.

Çok iyi değildik lakin dönem dönem iyi oynadık ,takıma yeni katilanlarda hickimse tam hazır değil maalesef icardi dahil
Ortasaha sorununu çözersek daha iyi olabiliriz

GA, ligden düşecektir de sıralamada sondan kaçıncı sırada tamamlayacağı konusu sonraki gelişmelere bağlı. Yine de tahminimden daha iyi gördüm bizim takımı. Demirbay işe yarayacak gibi...

Zaha ve ziyech hazır gelmedi.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kime göre neye göre.
Kamp yapıp hazırda olan oyunculardan keremi 5 gün önce itin ince bağırsağına sokmuştuk yanılmıyorsam.

Temmuz ayından transfer olana kadar evinde ps oynayıp tek sportif aktivitesi cinsel ilişki olan adam geldi geldiği hafta sahaya çıktı. İnanmıyorsan temmuz ayında ne yaptığını @Sergen Zeren sorabilirsin. Çocuk gün gün stalkladı.
Aynı adamı biz alsak burada aynı muhabbeti yapıyor olacaktık.
Vallahi kusura bakma da en hazır olmayan adam icardiydi sırf korkudan dolayı herifi hemen sahaya koyduk.
Peki bu nasıl oluyor. İcardi kaliteden dolayı oynuyorsa ziyech kalitesiz mi antep maçında bile oynamayacak seviyede mi yani. Bu adam arabistana gitse orda oynuyor olacaktı, deadline day dolayısıyla bir yere gitse haftaya bir şekilde forma bulurdu.

Aha takımla kamp yapan 1 aydan fazladır takımda olan bakambu kaleci korkudan açılamamışken çektiği şut ortada.

Bence kendimizi kandırıyoruz. Çok net kandırıyoruz hemde.

Antep leş gibi bir takım, biz iyi falan oynamadık böyle temposuz mıy mıy top oynayarak bir yere varamayız, iyi bir takım çıkar beşler bizi

Erman Toroğlu: "Gaziantep FK'nın sahasına karpuz, kabak ve patates ekebilirsiniz. Hem TFF para kazanır hem de takımlar para kazanır."

Ben de oyundan çok memnun değilim ama bir toparlama vardı

Yorgunluk, Molde maçının yılgınlığı ve kadrodaki eksiklerle bir puan için canını dişine takacak bir takımı bertaraf etmek her türlü başarıdır

Bu maç iyi oynanarak kazanılacak maç değildi. Onun için biraz daha sabredeceğiz

Oyuncular kadroya dönüp birbirleriyle oynamaya iyice alıştıktan sonra oyunda bir iyileşme olmazsa zaten sezon raydan çıkar

Galatasaray'ın kazanacağı maç olacaktır. Şampiyonlar Ligi bileti almış takım bu artık, bizi Münih taraftarı da Manu taraftarı da Kopenhag taraftarı da izleyecek. Teknik ekipleri izleyecek. Bunu bilen oyuncular daha şevkli oynayacaktır.

Eksik olarak oynayacağımız son maç olacaktır.

- Zaha, Ziyech ve olası bir oyuncu daha ile temel ilk 11'den 3 kişi yok. Bu durumda kazanacağımız her puan altın değerinde.
- Kerem Demirbay'dan ortalamaya yakın ya da ortalama bir performans bekliyorum. Takım arkadaşlarını tanımak büyük artıdır her zaman. Hele de defans hattı kuran bir konumdaysanız.
Yanılmadık çok şükür.

icardinin başına bişey gelse sıçtık. wandayla falan arası bozulmasa bari. verilmeyen kırmızı kart var
verilmeyen gol var. bunları konuş yönetim. 3 tane atmisiz hepsi tertemiz gol hala antepde kara gece diyorlar. yatacak yeri yok bunların. milli ara sonrası daha hazır bir takım göreceğiz. yine şampiyon olacağız.

Ljubjana macina benzer bir mac oldu

Iyi basladik golu bulduk,35 ten sonra sakin kalamadik baski yedik devre arasi yetisti

Ikinci yari’ya daha sakin basladik ve oyunumuzu rakibe kabul ettirdik skoru bulduk

Bravo takim

Bravo hocam

Üst Alt