⚽ SL 23/24 H:4 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | MS | 2 Eylül - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 23/24 H:4 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | MS | 2 Eylül

Boey yazın röportajda şey demişti taraftar bazen anlamıyor ligdeki deplasmanlar göründüğünden daha zor diye. Senelerdir ligi izleriz aşırı baskı yemediğimiz müddetçe ortalama oyun 3 puan deplasmanda kabul gören bir durumdur.

bugun mac ilerledikce goruldu ki saha zemimni gercekten berbatti ve bu da bir cok topcunun pas ayarlamasinda zorlandiginin en onemli sebebiydi. Ama dandik ortalar ve korner gibi serbest vuruslarin bi aciklamasi yok gibi. Her orta, her korner tehlike yaratacak diye bir sey yok ama daha iyi olabilir.

Türkiye'de takımları saha bakımına tabi tutmak gerekiyor. Molde'nin sahası bunların yanında halı gibi. Rezalet. Toprakta top oynatıyorlar.

Yav herkesin fikrine saygim var ama bu ne be? @Ramazan Milli

1693693190863.png

Maçi 0-3 yenmisiz ama adamin mesajlarini okursan feci bir fiyasko geçirip Antep bize 3-0 koymus gibi.

Takimda daha anlasmazlik, formsuzluk gibi asacagimiz önemli noktalarimiz var. Angelino, Tete, Demirbay, Bakambu...daha iyi olacak, daha iyi anlasacaklar. Angelino Keremle daha dogru dürüst anlasamiyorlar ve Tete'de Boey ile.

Sayilmayan goller, verilmeyen kart ve penaltilar. Deplasmandan 3 puan alip ve on to the next one.

Değil. Sentetik toprak üzerine sentetik örgülü çim. Oranın hava şartları için öyle uygun oluyor. Bazı Anadolu takımları için ideal olur. Halı saha gibi bir şey değil o.
mahalle halisahasi demiyorum tabiki ama sonucta sentetik ustune sentetik. cimden anlamiyorlar malesef yaz kis kopeklerim kosuyor uzerinde biz surekli ustundeyiz oyun oynariz, yatariz. gelen giden hep uzerinde olur ki en cok kopekler uzerinde kostugunda zarar verir hicbir sporcu onlar kadar zorlayamaz cimi. zemin, toprak, kum cimen karisimini park bahce ile ayni yapiyorlar resmen normal.20220509_190046.jpg

SM-M526BR cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kerem Demirbay'ın ilk yarı kaleci tarafından düşürüldüğü pozisyonun tekrarını izliyorum. Ali şansalan Kerem'in eline çarptığını belirterek Antep lehine en direkt vuruş vermişti. Top Kerem'in eline falan değmiyor. Kolunun altındaki boşluğa geliyor. VAR yine uyutmuş bizi...

Yav herkesin fikrine saygim var ama bu ne be? @Ramazan Milli

Ekli dosyayı görüntüle 218614

Maçi 0-3 yenmisiz ama adamin mesajlarini okursan feci bir fiyasko geçirip Antep bize 3-0 koymus gibi.

Takimda daha anlasmazlik, formsuzluk gibi asacagimiz önemli noktalarimiz var. Angelino, Tete, Demirbay, Bakambu...daha iyi olacak, daha iyi anlasacaklar. Angelino Keremle daha dogru dürüst anlasamiyorlar ve Tete'de Boey ile.

Sayilmayan goller, verilmeyen kart ve penaltilar. Deplasmandan 3 puan alip ve on to the next one.

Siz hâla hakem deyin, Tete, Zaha, Ziyech hazır değil deyin. Bu maç da, oynanan diğer maçlarda da kötü oynadı takım. Antep düşmüş ağlayanı yok.

Bu takım 2 hafta sonra CL maçı oynayacak. Bu sefer Molde gibi beceriksiz takımlar da olmayacak.

Devre arası uyuyakalmışım o kadar yangın yaptık koyup geçmişiz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana mı öyle geliyor yoksa geçen sezonki takım içi neşe modu az bir şey kırık mı şu an -trasnfer dönemi benim kafayıda mı bozdu acaba GS ile ilgili herkesi biraz mutsuz gözlemliyorum 3 gündür.

Hakeme rağmen yendiğımiz Şu maçtan sonra bile hakem diye ağlayan medyada ciddi derecede fazla namussuz bir topluluk var karşımızda.Galatasaray gene sampiyon olacak diye kuduruyorlar.

Bu algıyı kırmak için her maç sonu açıklama yapmaliyiz.yuzlerine yüzlerine vurmaliyiz bu namussuz serefsizlerin.

İnsan şu maçtan sonra bile nasıl hakem diye ağlar diyorum ama sonra bu namussuz topluluk aklıma geliyor normal diyorum.

Maç sonu bazen Okan buruk bazen bir yönetici maç sonu açıklamalarında çıkacak bunları terse çevirecek açıklamalar yapmalı.aksi taktirde gene hakemler bizi katlrtmeye devam ederler

Üst Alt