⚽ SL 23/24 H:6 | Başakşehir 1-2 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başakşehir çok kötü bir takım, galibiyet bizi aldatır benden söylemesi. Halen adam gibi top oynamıyor bu takım, bu kadronun oynaması gereken futbol bu değil. Ben geleceğe umutla henüz bakamıyorum. Muslera artık yedeğe çekilmeli, ndombele hızlı bir şekilde takıma adapte edilmeli, İcardi 10 kilo fazlası var acil kilo vermeli, Ziyech-Kerem-İcardi bolca hücum varyasyonları çalışmalı. Benim gördüğüm eksikler bunlar
Başakşehir kötü takım falan değil emre leş gibi top oynatıyordu. Gelecek haftalarda eskisi gibi baş belası haline gelecekler

RNE-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maç 0-2 rakip orta sahayı geçemiyor şu yediğimiz gol yüzünden 2-2 bitse büyük skandal olurdu 3-4-5'e gidecek maç gene geldi dolaştı biten rakibi canlandırdık.

Cok iyi bir mac cikardik

Hem savunma da hem de hucum da cok dogru isler yaptik

Kopenhag macinda oldugu gibi muslera rahat dursa sacmalamasa pozisyon bile vermeyecektik yine geldi gol oldu

Bravo takim bravo hoca

Bu sekilde devam edecegiz

bana kızıyorsun ama bak doğru oyuncu değişikliği
tam zamanında baskı yiyecekken sistem depiştirip 3lüye dönmesi ortasahada nasıl fark yarattı
çok rahat kazandık bu sayede

şunları görsek daha çok
hoca için güven toplama olmazmı?

eleştire eleştire doğrusunu yaptı bugün

neyini anlamıyorsunuz kardeşim evet buz gibi yüzde yüz kırmızı kart
ama rakip başak şehir başka birşey söylemeye gerek varmı kimler yönetiyor biliyorsunuz
amaç fırsat olursa puan kazandırmak yok olmuyorsa rezil olup avaraj eksi yapmamasıydı
neden bu hakem triosu atandı sanıyorsunuz

bana kızıyorsun ama bak doğru oyuncu değişikliği
tam zamanında baskı yiyecekken sistem depiştirip 3lüye dönmesi ortasahada nasıl fark yarattı
çok rahat kazandık bu sayede

şunları görsek daha çok
hoca için güven toplama olmazmı?

eleştire eleştire doğrusunu yaptı bugün

Ne alaka ya

Sizin burda günlerdir elestirdiginiz konu oyun anlayisimiz yani ön alan baskisi

Bugun yine mac boyunca bunu yaptik

3’lu orta saha diyordunuz yine 2’li oynadik

Bence elestirecek birseyler bulamadiginiz icin bu tarz söylemlerde bulunuyorsunuz

Forma rekabeti gecen sezon da vardi,adam kamp görmemis emre tasdemir’i bile kullandi zaman zaman

Ne alaka ya

Sizin burda günlerdir elestirdiginiz konu oyun anlayisimiz yani ön alan baskisi

Bugun yine mac boyunca bunu yaptik

3’lu orta saha diyordunuz yine 2’li oynadik

Bence elestirecek birseyler bulamadiginiz icin bu tarz söylemlerde bulunuyorsunuz

Forma rekabeti gecen sezon da vardi,adam kamp görmemis emre tasdemir’i bile kullandi zaman zaman

bugün farkındaysan birşeyler denedik

set denedik

bunu ilk defa yaptık bu sezon

oliviera barış ziyech takımı baya eksik oynatıyordu. Oliviera barış çıkınca takım baya iyi oynadı. Zaha ziyech ndombelenin en az 1 ayı var gibi duruyor. Milli aradan sonra baya iyi takım oluruz

bugün farkındaysan birşeyler denedik

set denedik

bunu ilk defa yaptık bu sezon

Ilk molde macinda attigimiz ikinci gol öncesi yanlis hatirlamiyorsam 15 pas yaptik üst üstte ve bunlarin cogu rakip yari sahadaydi yani set ile gol bulduk

Antep macinda icardi’nin attigi gol de geriden pas la ciktik ve set ile golu bulduk

Samsun macinda attigimiz ikinci gol yine ayni sekilde

Yapmayin lütfen göz göre göre birseyler ariyorsunuz nasil ilk defa yapmis oluyoruz

Maclari taraftar kafasi ile degil biraz daha detayli izleyin

Ilk molde macinda attigimiz ikinci gol öncesi yanlis hatirlamiyorsam 15 pas yaptik üst üstte ve bunlarin cogu rakip yari sahadaydi yani set ile gol bulduk

Antep macinda icardi’nin attigi gol de geriden pas la ciktik ve set ile golu bulduk

Samsun macinda attigimiz ikinci gol yine ayni sekilde

Yapmayin lütfen göz göre göre birseyler ariyorsunuz nasil ilk defa yapmis oluyoruz

Maclari taraftar kafasi ile degil biraz daha detayli izleyin

arda set rakibin birinci ile ikinci bölgesinde oynanır
bugün biz ilk defa oralarda 10 üzeri pas attık kaç pozisyon
biz bunları hiç yapmadık ilk defa yaptık bugün

Okan hocam eleştirilere kulak asmış anlaşılan, bugün hamlelerini beğendim

Düğündeydim fazla izleyemedim ama ilk yarı 5-10 dk harici başağa fırsat vermedik. 2.yarıda da golü hediye ettikten sonra maça ortak olmaya çalıştılar ama okan hoca doğru hamlelerle şans vermedi

Hücumda biraz ciddi olsak, biraz fizik olarak hazır olsak 5-6lıl maç olmaması için neden yoktu

Sanchez ve teteyi çok beğendim

Ziyech yapması gerekeni yaptı, maç eksiğini giderince eminim ligte talisca effect yapacak

Üst Alt