⚽ SL 23/24 H:6 | Başakşehir 1-2 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normalde bu maci ilk yarinda koparmamiz lazimdi, aynen Kopenhagen gibi. Rakibi heveslendirmeyeceskin, Muslera'nin gecen mac da bu macta da hatasi ile rakip heveslendi. Sergio bos kale atamiyor, Sanchez bos kale atamiyor, Zaha daglara taslara vuruyor, normalde yakalanabilecek top yakalanmayip gol yiyoruz ustune. Gereksiz isler, ama birkac haftada bunlar oturur bence normale.

Kaliteli kadromuz var, bu ligin cok ustunde acikcasi. Ciddiyeti korursak puan kaybi ancak sacmalarsak olur, ya da talihsiz Torreira sakatligi gibi birsey ile. Oyunculari fit duruma getirirken galibiyetler almak da cok kritik, bu sezon daha resmi mac kaybetmemisiz heralde. Bunlar degerli.

Okan hoca da cok dogru kadro, ve sonrasinda harika degisiklikler yapti bence. Kazanmayi hak ettigimiz bir macti, bizim icin guzel bir gece oldu.

arda set rakibin birinci ile ikinci bölgesinde oynanır
bugün biz ilk defa oralarda 10 üzeri pas attık kaç pozisyon
biz bunları hiç yapmadık ilk defa yaptık bugün

Birinci ve ikinci bölgesi

Bende sana diyorum ki ilk molde macinda icardi’nin golu öncesi 15 pas üst üstte yaptik sonunda gol geldi,bu paslarin yarisindan fazlasi rakip yari saha da oldu sol dan basladi atak sag cizgiye kadar geldi ve gol geldi

Sana örnek veriyorum gol olan bir pozisyonu anlatiyorum ama hala birseyler ariyorsun

Sana bu yol da basarilar diliyorum ama pek basarili olacagini zannetmiyorum

Cünkü Okan hoca ile basarili olmaya devam edecegiz

Çok kötü oynuyoruz. Takımı sabote eden futbolcular var. Barış ve Segio 30. Dk da çıkaracaksın hoca. Mesajı vereceksin. Yoksa işin sonu kötü. Öyle yalandan herkes mutlu diyip kurtaramazsın.

Üst Alt