SL 23/24 H:6 | Hatayspor 3-2 Trabzonspor | MS | 25 Eylül - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Hatayspor 3-2 Trabzonspor | MS | 25 Eylül

Transfer dönemi yerli diye Berat isteyenler vardı o zaman şiddetle neden karşı çıktığımı bu maç daha iyi göstermiştir. Bir de Trabzonspor'da ki yerliler içinden en çok kazanan futbolcu 31 m TL para alıyor.

El konusu her sene değişen saçma sapan bir adaletsizlik...

Uzaktan şut çekti kolu kapalı nizami olsa da o gol iptal ediliyor örnek olarak Kayserispor 2-1 Galatasaray biten maçta Barış Alper'in pozisyonu kasti oynama yok kol nizami ama gol iptal edildi...

Bugüne benzer bir gol Karagümrük 1-1 Beşiktaş maçında atılmıştı top orta geliyor kola çarpıp yumuşayıp Cenk'in önüne düşüyor ve gol oldu.

Bu işi artık gri ve yorumlamaya bağlı olmaması lazım ele geliyorsa ya iptal edilecek ya da edilmeyecek gol oluyorken iptal oluyor da asist yaparken de iptal olması lazım.

Hakem net facia idi mendy uc kere arkadan rakibe asilip cekti sadece 1 sari cikti Hatayin penalti pozisyonunu gidip varda izleyip terse faul verdi olacak is degil bu hakeme mac vermemek lazim

Berat böyle bir futbolcu Taylan'dan çok daha beter olur demiştim adam 3'e 2 tutulan pozisyonda gereksiz olarak gittiği noktaya bakın. Mendy adamı kovalıyor topun peşinde yanındaki adam orta alanı boşaltıp gol yediriyor. Bu adamın ismi çıktığında çok büyük hata olur demiştim.

qfhiy5w.png

Mendy nin kırmızı güme gitmiş hatayın penaltı güme gitmiş
Hatayın gene benzeri bi el pozisyonunda eli vermeyip golü vermiş

İlkini niye el diye penaltıyı iptal ettin
İkincisini neden el diye iptal etmedin

Saçma sapan bir hal aldı memleket hakemleri izleyince de çözemiyorlar işin tuhafı
Bunun iki açıklaması var ya taraf tutuyorlar ya bu işi bilmiyorlar

Ne el ne değil anlamıyorum artık ben bu avellerle doğruyu da bulabileceğimi sanmıyorum açıp kural okutacaklar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt