⚽ SL 23/24 H:8 | Antalyaspor 0-2 Galatasaray | MS | 7 Ekim - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu an halukla gökhani dinliyorum çok keyifli.Allah yollarını açık etsin..bizim yoneticiler ve medyadaki diğer sözde Galatasarayli yorumcular ve yazarlar bakınca Allah bunları başımızdan eksik etmesin diyorum.

Şu maçtan sonra öyle güzel konusulurki ama malesef böyle bir yönetim yok.Bu yönetici kadrosu kesinlikle değişmeli.ahbap çavuş ilişkisiyle yönetim kurulmamali.
Gerçek Galatasaraylı yöneticiler hadi hepsini geçtim en az bir iki tane böyle yonetici olmalı.

Sene başından beri en fazla kimin lehine kimin alehini daha fazla hata yapıldı gerçekler gün gibi ortadadır
Artık hakemler daha dikkatli olmalı ve tehditler söylemler ve algı operasyonlari karşında etki altında kalmamalıdir.Ama özellikle bazı hakemlerin bize karşı tutumu can sıkıcıdir.
Tum gerçekler bu kadar ortadayken hala her maç hakemlerden şikayet etmek utanmazlik boyutununda otesindedir.

Şu yukaridaki yorumu yapacak yönetici neden çıkmaz.
Bir kere yapacaksın böyle bir açıklama..Oda yetecek

İyiki şu Ramos denilen at suratliyi almamışız. Sevillanin canına okumuş cl macinda. Üstüne ligde bile oynatmiyorlar. Sorsaniz burdakiler her gün merdiveni amuda kalkarak çıkıp antreman yapıyor adam kendine bakiyor diye anlatırdı.

Beni de sasirtiyor ki kendisinden beklenen tipik performansi bu degil. Yani bu durumda oldu diye paralel evrende bize gelip bizde de oyle olurdu demek cok saglikli bir bakis acisi degil. Ramos, dunyanin faal en iyi stoperlerinden biridir ve tarihe gecmis bir oyuncudur. Elbette son senelerini yasiyor ancak Sevilla'ya gonderdigimiz bizde iyi oynayan ve vazgecilmez olan Marcao'da yoklari oynadi koca 1.5 sezon. Neyse, sunu demek istedim boyle seyler olabiliyor. Bu tip bir suru ornek bulunabilir.

Beni de sasirtiyor ki kendisinden beklenen tipik performansi bu degil. Yani bu durumda oldu diye paralel evrende bize gelip bizde de oyle olurdu demek cok saglikli bir bakis acisi degil. Ramos, dunyanin faal en iyi stoperlerinden biridir ve tarihe gecmis bir oyuncudur. Elbette son senelerini yasiyor ancak Sevilla'ya gonderdigimiz bizde iyi oynayan ve vazgecilmez olan Marcao'da yoklari oynadi koca 1.5 sezon. Neyse, sunu demek istedim boyle seyler olabiliyor. Bu tip bir suru ornek bulunabilir.
Yalnız marcaonun performda sıkıntı yok. Sürekli arka arkaya sakatlıklar yaşadı. İkisi bambaşka şey

Hocam Sevilla ile alakasi yok. Adam cl maçının icine etmis bir penalti bir faul yaptirip duran toptan yedirip. Bunlar mental ve seviye ile alakalı. Artık o seviyelerin oyuncusu değil. Ramos geldiğinde cl de daha az hata yapariz diyenlere benim lafim. Bal gibi de Ramosda yapardi hatalar işte. O yaşta maalesef o kalitede değil artik. Yeri Amerika veya arap ligleri

Hocam Sevilla ile alakasi yok. Adam cl maçının icine etmis bir penalti bir faul yaptirip duran toptan yedirip. Bunlar mental ve seviye ile alakalı. Artık o seviyelerin oyuncusu değil. Ramos geldiğinde cl de daha az hata yapariz diyenlere benim lafim. Bal gibi de Ramosda yapardi hatalar işte. O yaşta maalesef o kalitede değil artik. Yeri Amerika veya arap ligleri

Inan izlemedim bu arada. Ben direk disaridan yorumladim. Ancak ben gelsin isterdim. Yine de israrla diyorum ki, takim, fiziki durum, dedigin gibi mental durum etkenler.

Yalnız marcaonun performda sıkıntı yok. Sürekli arka arkaya sakatlıklar yaşadı. İkisi bambaşka şey

Ya tamam orasi oyle de.. benim demek istedigim suydu. Bu tip seylerin olabilecegi. Dis etken, ic etken, mental/fiziki hazirlik. Marcao'da dondu, dondukten sonrada benim izledigim macinda iyi degildi. Ramos'da bir suredir oynamiyordu sakatlik disi da olsa.

Ya tamam orasi oyle de.. benim demek istedigim suydu. Bu tip seylerin olabilecegi. Dis etken, ic etken, mental/fiziki hazirlik. Marcao'da dondu, dondukten sonrada benim izledigim macinda iyi degildi. Ramos'da bir suredir oynamiyordu sakatlik disi da olsa.
Şimdi yedekte mi marcao, iyileşmiş mi? Ben bayadır takibi bıraktım, uzun süreli bi sakatlığından döndükten sonra ilk maç savunmanın en iyisiydi sonra yine sakatlanmıştı. O ara takibi bıraktım artık

Şimdi yedekte mi marcao, iyileşmiş mi? Ben bayadır takibi bıraktım, uzun süreli bi sakatlığından döndükten sonra ilk maç savunmanın en iyisiydi sonra yine sakatlanmıştı. O ara takibi bıraktım artık

Ben izlemiyorum Enes. En son gecen sezon UEFA yari ve final ustune de Super Kupa macinda (yaniliyorumda olabilir, maclar karisabiliyor) izledim, vasatdi. Bizdeki gibi degildi acikcasi.

Bu sezon isimiz gecen sezonkinden cok daha zor. Gecen sezon Fb normal sartlarda besinci bitirirdi, rezalet bir takimdi. Hakemlerin yogun ittirmesine ragmen sampiyonluk sanslari olmadi. Bu sezon ise biraz top oynuyorlar, hakem destegi onumuze gecmeye yetebilir.

Kerem A yerine Halil D girdi. Baska bir hoca olsa Demirbay'i alip orta sahayi daha kalabalik hale getirirdi ama her zaman ofansif düsünüp ona göre hamle yapiyor hoca. Kendine ve takimina güveniyor.

Bence dogru hamleydi. On tarafi boslarsan, rakip defans daha da ustune gelir ki Halil girdiginde skor 1-0'di. Daha iyi bir skor olsaydi o zaman muhtemelen Demirbay/Oliviera hamlesi gelirdi ki bu isim Demirbay olurdu. Halil ozelinde ise, daha cok calismali.

Bugünki maç özelinde takımı genel olarak beğendim. 65-70 dakika gayet iyiydik 70-80 arası ufak bir baskı yedik ama genele bakınca Antalyaspor'un 0.98 xG'si var tek sıkıntı Assombalonga'ya bomboş kafa vurdurduk 0.60 xG'si var o pozisyon hariç Antalyaspor'u 0.38'de tutmak büyük başarı

Ayrıca bizim 2.01 xG'miz var son pozisyonlardaki topu ezme yerine şut olsaydı 2.6-2.7 xG olacaktık bu deplasman için çok büyük başarıdır.

Bu zor deplasmanda Assombalonga golü atsa o dakikada ciddi sıkıntı olacaktı hem fiziksel olarak bitmiş hem de 1-1 oluyordu bu konularda daha dikkatli olmak lazım. Kaan, Nelsson, Sanchez, Abdülkerim 4 tane uzun adam var Abdülkerim beke kaydı diyelim Sanchez, Nelsson, Kaan bunların o kadar boş bırakmaması lazımdı.

Üst Alt