⚽ SL 23/24 H:8 | Antalyaspor 0-2 Galatasaray | MS | 7 Ekim - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Harika sonuc!!! Icardi opuyorum seni!!!

Kerem kirmizi gormeliydi teknik olarak karti oldugu icin ama ilk kart o kadar hatali ki o yuzden bence vermedi ikinci sariyi. Muhtemelen ilk karti gosterdikten sonra VAR soylemistir belki "Hocam, hic mudahale yok, kart olmamaliydi" diye. Tabii oyle seyler yapiyorlar mi bilmiyorum.

Cok zor bir donemi cok iyi atlattik. Harikasin takim! Tebrikler herkese. Simdi guzelce dinlenin.

Bugünki maç özelinde takımı genel olarak beğendim. 65-70 dakika gayet iyiydik 70-80 arası ufak bir baskı yedik ama genele bakınca Antalyaspor'un 0.98 xG'si var tek sıkıntı Assombalonga'ya bomboş kafa vurdurduk 0.60 xG'si var o pozisyon hariç Antalyaspor'u 0.38'de tutmak büyük başarı

Ayrıca bizim 2.01 xG'miz var son pozisyonlardaki topu ezme yerine şut olsaydı 2.6-2.7 xG olacaktık bu deplasman için çok büyük başarıdır.

Bu zor deplasmanda Assombalonga golü atsa o dakikada ciddi sıkıntı olacaktı hem fiziksel olarak bitmiş hem de 1-1 oluyordu bu konularda daha dikkatli olmak lazım. Kaan, Nelsson, Sanchez, Abdülkerim 4 tane uzun adam var Abdülkerim beke kaydı diyelim Sanchez, Nelsson, Kaan bunların o kadar boş bırakmaması lazımdı.
Bence Assombalonga'nin kacirdigi pozisyonun en basinda kendisi ofsayt gibi geldi bana. Tabii gol olmadigi icin bilemeyecegiz ofsayt mi degil mi.

Bir diğer konuda Abdülkerim'i sol bek oynatmak yerine skora göre 3'lü defansa dönmek bana daha mantıklı geliyor sanki 60-65 arası 3-4-2-1'e dönebilirdik.

Muslera
Sanchez - Nelsson - Abdülkerim
Boey - Torreira - Kaan - Angelino
Tete - Mertens
Icardi

Bence Assombalonga'nin kacirdigi pozisyonun en basinda kendisi ofsayt gibi geldi bana. Tabii gol olmadigi icin bilemeyecegiz ofsayt mi degil mi.
Ofsayt değil gibi gözüküyor Assombalonga'nın sol ayağı kafasıyla aynı hizasında ama Sanchez'in vücut çapraz ve kol açık muhtemelen gol olsa verirlerdi.
oiuvgmp.jpg

Üst Alt