SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim

Sevinsinler, umutlansinlar, kupa ruyasina yatsinlar…..

Ver heyecani……. Ver heyecani…….

Ve bummmmmmm……

Boylesi daha keyifli.

Surunedurun sikeci aymazlar. Ne demis bir dusunur, o ilk bahar‘in en huzunlu aksaminda?

”Game Over, Insert Coin”

Ne sinema, ne tiyatro, ne alemde bir gece….. Tek eglence!

Edin Dzeko’ya verilen penaltı?

🗣 Erman Toroğlu: "Penaltı değil."
🗣 Bünyamin Gezer: "Penaltı değil."
🗣 Fırat Aydınus: "Penaltı değil."
🗣 Ahmet Çakar: "Penaltı değil."
🗣 Deniz Ateş Bitnel: "Penaltı değil."

Şunu unutmamak lazım. Medya maymunları gazlıyor da Galatasaray taraftarının bu gaza gelmesini anlamıyorum.

Fenerbahçe’nin şu an motivasyonu lig, bizim ise Avrupa…

Fener şöyle iyi oynuyor, böyle iyi oynuyor. Oynayacak tabi. Senin için kritik maç Manu maçı, onlar için kritik maç Rizespor maçı. Mesela Fener için Beşiktaş maçına 2 hafta hazırlanır. Senin için kritik maç bile olmayacak çünkü 2 gün sonra Bayern maçı daha önemli.

Önemli olan şu 6 cl maçı sonunda 4-5 puandan fazla fark yememek. Hem bizim fikstür zor, hem CL maçları var. Adam gidip Spartak Trnava maçında tüm oyuncuları kenara çekebiliyor. Lig maçı için oyuncu dinlendiriyor. Sen ise Manu deplasmanının zaferiyle sarhoşken Antalya’ya çıkıyorsun.

Fener Rize, Paşa’ya bilenirken, sen Manu’ya bileniyorsun. Antalya’ya değil. İyi oyun değil kazasız belasız 1-2 golle atlatmayı beklemek lazım. Üstelik kadro henüz tam oturmamış, transferlerden aradığın verimi almamışken.

Fenerbahçe mesela Avrupa’da ilerlerse Trabzon deplasmanından önce Avrupa maçı oynayacak. Ee o noktada Trabzon maçına mı önem verecek, Avrupa maçına mı?

Dediğim gibi nehrin altından çok sular akar, Fener’in formu düşecek, odağı kaybolacak, bizim lige odaklandığımız günler gelecek. Yeter ki farkı açmayalım

@Şükrü Erden ustad senin dışında penalti diyen cikmadi ne forumda ne sosyal medyada fenerliler bile deil. Dedi
Kimler öyle demedi renktaş

Fenerin her osurdugunda şike diye haykiran amigolar mi

Dogru duzgun argumanli penalti olmadigini diyen kişi henüz görmedim ben de, gorursem gorusune saygi duyarim ama.

Niye penalti oldugunu dusundugumu ve sebeplerini anlattim ben.

Amigoluk yapacaz diye kurallari degistiremeyiz ama hashtag acin siz tatmin olursunuz biraz :))

Şunu unutmamak lazım. Medya maymunları gazlıyor da Galatasaray taraftarının bu gaza gelmesini anlamıyorum.

Fenerbahçe’nin şu an motivasyonu lig, bizim ise Avrupa…

Fener şöyle iyi oynuyor, böyle iyi oynuyor. Oynayacak tabi. Senin için kritik maç Manu maçı, onlar için kritik maç Rizespor maçı. Mesela Fener için Beşiktaş maçına 2 hafta hazırlanır. Senin için kritik maç bile olmayacak çünkü 2 gün sonra Bayern maçı daha önemli.

Önemli olan şu 6 cl maçı sonunda 4-5 puandan fazla fark yememek. Hem bizim fikstür zor, hem CL maçları var. Adam gidip Spartak Trnava maçında tüm oyuncuları kenara çekebiliyor. Lig maçı için oyuncu dinlendiriyor. Sen ise Manu deplasmanının zaferiyle sarhoşken Antalya’ya çıkıyorsun.

Fener Rize, Paşa’ya bilenirken, sen Manu’ya bileniyorsun. Antalya’ya değil. İyi oyun değil kazasız belasız 1-2 golle atlatmayı beklemek lazım. Üstelik kadro henüz tam oturmamış, transferlerden aradığın verimi almamışken.

Fenerbahçe mesela Avrupa’da ilerlerse Trabzon deplasmanından önce Avrupa maçı oynayacak. Ee o noktada Trabzon maçına mı önem verecek, Avrupa maçına mı?

Dediğim gibi nehrin altından çok sular akar, Fener’in formu düşecek, odağı kaybolacak, bizim lige odaklandığımız günler gelecek. Yeter ki farkı açmayalım
Fener Avrupa da oyuncu dinlendiriyor cok haklısınız katılıyorum avrupa konusunda

Üst Alt