SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:8 | Kasımpaşa 0-2 Fenerbahçe | MS | 8 Ekim

Kimler öyle demedi renktaş

Fenerin her osurdugunda şike diye haykiran amigolar mi

Dogru duzgun argumanli penalti olmadigini diyen kişi henüz görmedim ben de, gorursem gorusune saygi duyarim ama.

Niye penalti oldugunu dusundugumu ve sebeplerini anlattim ben.

Amigoluk yapacaz diye kurallari degistiremeyiz ama hashtag acin siz tatmin olursunuz biraz :))
Futbolu birakmalisin amerikan futboluna gec. Buna dzeko bile penaltı demez

Lig 14 takım olsun herkes birbiri ile 3'er maç yapsın bari. bu kadar kalitesizlik olmaz, anadolu takımları hiç asılamıyor maça. 20 takım ile kalitesizlik daha da dibe vuruyor.

Yada Play-Off sistemine geçilsin ama ligi kim hangi puanla bitiriyorsa o puanla başlasın play-off'a. Yarı yarıya düşünce puanlar ligin yarısını çöpe atmış oluyorsun.

Bunlar saçma sapan seri yaparken kendilerinin iyi olduğu mu sanıyor acaba resmen oyunda sürekli kazanma şifresi yazmış gibiler ilk ciddi maçlarını bekliyorum bakalım ne yapabilecekler ?

GS yönetimi hiç konuşmuyor biz puan topluyoruz diye ama adamlar hakemlerle götürüyor puanları son acısı çıkmaz inşallah

Geçen sezon tarihin en kirli sezonuydu bu sezon onu da geçecek belli oldu. Komedi gibi penaltıyı bile savunuyor bitler

İlk 8 haftada bizle fenerin fikstülerine bakarsak bunların korkusunun asıl nedeni belli oluyor. Biz şampiyonlar liginde oynuyoruz hatta 6 eleme ve 2 grup maçına rağmen sadece 2 puan gerilerindeyiz. Onlar kolay fikstürden geçtiklerini biliyorlar biz böyle gittiğimiz sürece bir noktada fena dağılabilirler.

1. hafta Gaziantep - Kayseri dep
2. hafta Samsunspor dep - Trabzonspor
3. hafta Başakşehir - İstanbulspor dep
4. hafta Ankaragücü dep - Gaziantep dep
5. hafta Antalyaspor - Samsunspor
6. hafta Alanyaspor dep - Başakşehir dep
7. hafta Rizespor - Ankaragücü
8. hafta Kasımpaşa dep - Antalyaspor dep

Üst Alt