⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos

Stresli maçtı .Hoca için çok gergin bir maçtı 32 milyon euro’luk.Jiç kolay değil ve telafisi yok takım henüz hazır değil yeni oyuncular yok .O yüzden hocaya çok yüklenmemek lazım.
Baskı altında Djokovic wembledon da alcaraza maç verdi.Üstüste 8. Wembledon ı olacaktı diğerinin kaybı yok olursa kazancı olacaktı.

tamam yazdıklarında haklısın ama berkanı 80 dakika sahada tutarak büyük ölçüde ihmalkarlık yaptı.

dün icardi olmazsa bügün herkes hocaza yüklenecekti.

bence değişikler ya geç yada yanlışt yaptı

34 yaşında adamsın. Salak salak işler yapma. Yaşının adamı ol biraz. Forumdan soğuttunuz iyice seviyesiz insanlar. Aynen 2008 yılından beri bu foruma üyeyim ama Fenerbahçeli olduğumu henüz kimse anlamadı ama sen anladın.
Takılmasın kardeşim. Ben sevmiyorum öyle muhabbetleri. Hepimiz Galatasaraylıyız, iyi bende farklı düşüncede olduğum herkese çingene gibi Fenerbahçeli iması yapayım. Takımın oyununun moralimi ne kadar bozduğunu söylemek istiyorum adam saygısızca alıntı yapıyor.
34 yaşındayım ve çok şükür zeka yaşım da onunla orantılı olarak gelişmiş vaziyette ki forumda herkese açık bir "GS son dakikada galibiyet golü atınca sevinemedim" mesajı yazıldığında gelebilecek cevaplara karşı bilinçliyim. Bu bilinç çocuk gibi dellenip insanlara hakaret etmemi de engelliyor ayrıca.

Arkadaşlar dün kötümü oynadık evet fakat ben pozisyonları tek tek izledim yüzde 60 berkanın pozisyon bilgisi sıfırlığından yüzde 40 i da kerem vs rakip ceza sahasına yerleşmişken top kaptırmamızdan. Şükür ki lucas geliyor. Kerem de biraz dinlecek hem yükleme oldu hem her maç 90 dk oynadı vs ben onlara yoruyorum. Burada ki maç norveçteki gibi olmaz. Gruplara kaldık gibi. ama ben artık lucasın yanına dripling yapan adam geçen orta saha istiyorum. Ve maçına göre lucasın yanına bir lucas daha salih olursa bu çok iyi olur.

Üst Alt