⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos

Geçtiğimiz maçlarda orta saha kötüydü. Bu maçta hem orta saha hem de bekler çok kötüydü.
Çünkü rakip daha iyiydi.
Bizim oyunumuzu rakip belirliyor.
Çok kötü bir durum.
Uzun zamandır böyle ezildigimiz maç hatırlamıyorum.
Oli oyunndan çıkarken şaşırıyor ve trip atiyor sanırım ezilmek hoşuna gitti.

Keremim dokunulmazlığımi var anlamadım.Huylu huyundan vazgeçmez ama şu itici tavırlarından vazgeçmeli.
Evet orta sahaya transferler çok net gerekiyor ama biz takım olarak sahaya bu kadar rrezalet bir şekilde yayılmaya devam edersek transferlerde kurtaramaz bizi.aklim almıyor Galatasaray'da oynayan oyuncular nasıl bu kadar basi boş oyun oynayabiliyor
Nasıl bu kadar yardimlasmasiz ne yaptığını bilmez şekilde oynuyor.arkadad Okan buruk hiçmi görmuyorsun bunu..

Oyunumuzda hiç değişiklik yok.karsi rakip digrelerine sdaha iyi olduğu için daha kötü bir görüntü verdik.

Dün aksmaki oyu un fizikle falan alakası yok.tamamen oyuncu yapısı ve sahadaki oyuncuların sahaya rezalet bir şekilde yayılmasıyla alakalidir
yoo baya baya fizikle alakalı. hız farkı vardı iki takım arasında ya. boey bile yavas geldi gözüme. boey in ilk defa top kontrol edemediğini gördüm. saha farkını da göz ardı etmeyin.

evet fizik olarak da takım olarak da çok daha hazırlar ama saha faktörü de var. hepsini geç boey de gördüm dün bu tersliği.

Kalecileri asist yapıyordu neredeyse bir uzun topa, orda ayarım kaçtı benim. Ucuz kurtulduk. Son dakika golü müthiş keyif verdi şu oyuna.

Istanbulda beraberlik yetiyo. onemli olan clye katilmak degil mi katilim payimizi alalim guzel bir gruptan 3.cikalim yolumuza uefa cupta devam edelim niye bu kadar yangin yapiyonuz.

Bu kadar kötü oynayıp bu kadar mahkum olmamıza rağmen kazanmamız gayet güzel oldu.
Adamların tek yaptıkları kanattan gelip bizim ceza saha yayına topu yerden çıkartmak ve bunu hemen her seferinde başardılar. Okan da bunu maç boyu bizim gibi izledi.
Neyse kazanarak dönmemiz güzel oldu artık clye kaldık diyebiliriz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün hepimizin asla güven duyamadığı iki mevki vardı bu mevkiler yüzünden izlerken hem kanser olduk hem hop oturup hop kalktık sinir krizleri geçirdik. Neydi bunlar biri orta saha öteki de kulübe de ki teknik ekip.. Allah korudu her zaman böyle şanslı olmayız! Derhal orta sahaya 6-8 numara bir adam kulübeye de sn Buruk'un zihnini açacak yabancı bir yardımcı.

olum şakamaka bir taraftar olarak transferlerden sonra aklımda acaba clyi alırmıyız diye geçirdim 😂 cok pis gaza gelmiştim
molde hooop hemşerim uyan dedi

şuan acaba 3. olup uefayı alırmıyız diye hayallerimi düşürmüş durumdayım
Bu kadro ile net şekilde gruptan çıkıp son 16 yapabilirsek Avrupa için hedefte olan kupa için harika başlangıç sayarım. Gerisi istikrarlı şekilde bunu yapmak.

Muazzam bir oyun oynasaydık 3 veya 4 farklı galibiyet almış olsaydık, ne orta saha transferi düşünülürdü ne de eksiklerimiz olduğu ortaya çıkardı. Hem sonuç aldık hem eksiklerimizi gördük. Bu takımda Torreria'nın oynadığı iki resmi maç oldu Olimpia ve Trabzon maçları ikisinde de gol yemeden farklı kazandık. Diğer maçlarda ya gol yedik berabere kaldık ya da tek farklı kazandık. Bir takımın en önemli bölgesi her daim orta sahadır. Bizim orta sahamız ise malesef sene başından beri düzenli bir şekilde tam kadro olamadı. O yüzden ben sonuca odaklı bakıyorum şimdilik. Amaç CL gruplarına kalmaksa kötü de oynasan sonucu alman gerekiyor. Zaten bu kalitedeki takım iyi oynadığında muhakkak maçlarını kazanır.

Üst Alt